Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

sinoc smo i mi pricali o NOFX i stigli do zakljucka da je bend valjao samo u onim trenucima kada je previse krao RKL, i da posle Longest Line tu kurca nije valjalosingl best numera ikadhttp://www.youtube.com/watch?v=Oh00U3klXHo

Link to comment

Primecujem kod tebe manir da ti se odredjeni album svidja, a neki drugi koji je u potpuno istom fazonu kao taj, ne. Na primer, Madball Set It Off ti je dobar, a Demonstrating My Style, vrlo slican, ti ide na kurac. Ili Bad Religion Suffer i No Control su ti do jaja, a ne volis Against The Grain. Tako i sa NOFX. Nema nikakve logike da ti se dopadaju Ribbed i Longest Line, a da su ti sranje White Trash i Punk In Drublic.Iz cega zakljucujem da se uopste ne rukovodis muzickim razlozima, nego cistim inatom. :fantom: Nekada davno si zbog necega jednostavno odlucio da mrzis neke albume (i bendove) i ne odstupas od toga ni decenijama kasnije.Bottom line - krepaj, stari astroloze.

Link to comment

Miloglede, ti ne znas da pank mora da bude metal da bi bio praaaavi pank. Ako se razume ili moze da se zvizdi, onda je to za devojcice a to je najveca uvreda na svetu.I zapamti, od benda koji ima vise albuma, slusaju se samo prva dva!!Recimo, Voivod je vise pank od Clasha. Mi to ne kapiramo ali tako je!Drugo, ono sto ti je snimio stariji drugar na kasetu u petom osnovne je NEPREVAZIDJLJIVO!! Sve ostalo moze biti OK ali ako si to cuo sa vise od 13 godina, verovatno je komercijala i ZA DEVOJCICE.

Edited by Mp40
Link to comment

Greška. Praaaavi pank mora biti ravničarski duhovit, mora se imati razbašurena frizura i praviti se urnebesne face. To je tzv. zavaravanje sistema, pre nego što mu zadaš smrtonosni udarac.

Link to comment
To je tzv. zavaravanje sistema, pre nego što mu zadaš smrtonosni udarac.
...ispisivanjem A sosom od visanja po gombocamaedit:
Recimo, Voivod je vise pank od Clasha. Mi to ne kapiramo ali tako je!
Nije tako. Edited by pere urban x
Link to comment

Molim vas, uporedite samo152574.jpgBlackFlag81%25C2%25A9GEF_1.jpgvsBillie-Jo-Armstrong-Green-Day-photo.jpeg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1336449947133nofx.jpgRecite mi da li vam ovi gore deluju da su u stanju makar da lupe šamarčinu pokojnom Majklu Đeksonu, kamoli da sruše kapitalizam? Ajte molim vas.

Edited by henrik larsson
Link to comment

Grin Dej su napravili bend sa 12 godina i odrali cmarove 10 godina svirajuci gde god ima utikac. NOFX takodje. DK i BF jednostavno nisu stigli do nivoa slave koji je ove sacekao, nekako prirodno... Trebalo je i oni da se slikaju crno-belo da dobiju 5 punk poena... Suckers!A kapitalizam ce srusiti:spanish-miners.jpegili niko.

Edited by Mp40
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...