Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

svako čeljade starije od 14 godina treba da bude obučeno da zavrne glavni ventil u klonji
 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    534

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

jedino u teretani da se obucavam. star je ventil i nema sanse da ga zavrnem sama, ne mrda.

 

ne znam sta tu ima da se obucava, zavrtanje ventila nije rocket science.

 

edit, evo obuceni lik kaze da mora da se mijenja, jedva ga je zavrnuo. 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

A prava pomoć i preventiva je da se ventil periodično zavrne i odvrne i tako se razradi, minut posla, a nema da boli glava kad stvarno zatreba :)

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Ima ljudi koji ventile i crevca vezana za njih, menjaju na 5 godina...

  • -1 1
Link to comment
On 20. 7. 2024. at 0:22, morgana said:

jedino u teretani da se obucavam. star je ventil i nema sanse da ga zavrnem sama, ne mrda.

 

ne znam sta tu ima da se obucava, zavrtanje ventila nije rocket science.

 

edit, evo obuceni lik kaze da mora da se mijenja, jedva ga je zavrnuo. 

 

ma beži bre kakvo odvrtanje na silu. mislila sam da imaš neki noviji kotlić sa ovim novim crevom...

jednom smo cimeri i ja isto u iznajmljenom stanu hteli da zavrnemo ventil u kupatilu, onaj u zidu, izbila havarija na celoj vertikali

to od tita nije održavano

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

ma beži bre kakvo odvrtanje na silu. mislila sam da imaš neki noviji kotlić sa ovim novim crevom...

jednom smo cimeri i ja isto u iznajmljenom stanu hteli da zavrnemo ventil u kupatilu, onaj u zidu, izbila havarija na celoj vertikali

to od tita nije održavano

 

ma da, upravo tako, stan je iz zlatnog doba ali ventili su propali taman kao i ono

 

 

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, slepa živana said:

ma beži bre kakvo odvrtanje na silu. mislila sam da imaš neki noviji kotlić sa ovim novim crevom...

jednom smo cimeri i ja isto u iznajmljenom stanu hteli da zavrnemo ventil u kupatilu, onaj u zidu, izbila havarija na celoj vertikali

to od tita nije održavano

Da li bi Zarko Korac umeo da zavrne ventil?

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Prežihov Voranc said:

Ima ljudi koji ventile i crevca vezana za njih, menjaju na 5 godina...

Ima. Takvih se treba bojati. Takvi misle o svemu. Ne krecu nigde bez kisobrana, imaju rucni usisivac u autu, excel tabele sa budzetima i sl. 
Nece njima tamo neki ventil da zariba.

:fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 21. 5. 2024. at 21:38, Valkyrie said:

To i kaže kolega, lik je unapred trebalo da ga obavesti da izlazak košta toliko i toliko pa da se preračuna svako isplati li mu se ugošćavanje nesposobnih majstora.

 

On 22. 5. 2024. at 14:33, Mel said:

 

Znachi mi smo carevi sa izvuchenih 8 k (za dvojicu 'nesposobnih') koji nisu mogli da urade svoj posao jer im nismo rekli da ponesu sav svoj alat (rekli naravno jesmo sta je problem).

 

On 28. 5. 2024. at 17:25, morgana said:

pokvario se liftomat na jysk radnoj fotelji koja mi je inace odlicna i ne bih da je bacim.

ne uspijevam da ga odvojim od osnove  pa onda ne bih mogla ni da ga zamijenim sama. 

koga da zovem da to popravi, ima li neko preporuku za servis?

koliko to uopste kosta? sam liftomat je povoljan, 1000-1500 din ili malo vise. ni zamjena nije filozofija kako vidim ali ne bih da olupam ostatak stolice mijenjajuci dio.

 

 

On 29. 5. 2024. at 16:13, Valkyrie said:

Krečim hodnik, ide okej ali nešto mislim da sam možda uzela pogrešan valjak.

Je l' može neko ko se razume da mi okači sliku kako izgleda valjak koji je najidealniji za unutrašnje zidove? :cry_b:

Inače krečim običnom Maxipol belom bojom za unutrašnje zidove.

 

On 29. 5. 2024. at 16:32, Sara said:

Meni je ovo bilo spas

baner-3.jpg

Jes da se brzo raspalo, al stvarno minimalno prska

 

On 12. 7. 2024. at 0:20, Klara said:

Htela sam da se posavetujem sa vama koji znate bolje i više, kako sakriti/korigovati ove traljavosti majstora?

Da li da preko šrafova lepim kružić-nalepnice, kapice za krstaste šrafove ili samolepljivu tapetu bele boje? Šta je najbolje? U pitanju je iverica. Užasava me na šta ovo liči. :(

Ne znam kako da rešim rupe od pogrešnog bušenja, da li preko njih da lepim kružić-nalepnice, pa tapetu...imam nekoliko ovakvih površina.

 

IMG_20240711_185548.jpg

 

I kant je oštećen, tu bih možda mogla samo tapetu. Čak je i zidne tapete iscepao na više mesta, ali to ću lako da ''zakrpim''.

 

IMG_20240711_185645.jpg

 

On 19. 7. 2024. at 22:31, slepa živana said:

čekaj bre stani malo... ja sam kraljica prokrastinacije i jedno dva meseca sam sipala vodu u šolju iz kantice jer nisam mogla da se organizujem za popravku... ali baš da plaćaš u sred noći hitnu službu to je preterano

zavrni onaj ventilčić na crevu koje dovodi vodu, pa sutra zovi majstora po dnevnoj tarifi

images?q=tbn:ANd9GcSYfaLKTWPM5M9Y764GHfR

ovaj deo što je bliži zidu, treba da ima da može da se zavrne, leptirić ili ovako valjkasto ko na slici

 

Uvek spremne žene 

 

Sve što muškarac treba da uradi je da se oženi curom iz Srbije, one će već da smisle nešto. 

 

Evo moj slučaj 

 

  • Haha 3
Link to comment

Čeeeemu onda muškarci ako je sve na nama ženama? : D

 

Setih se situacije kad me je nervirao očigledno priučeni majstor: lepi čovek sokle koje se montiraju tiplovanjem.

Ja jedno pričam, on drugo. 

Pozovem dečka, daj dođi da vidiš šta ovaj radi. Lepi sokle, what, evo dolazim, to treba da se buši, jbte, ne može tako.

 

Dolazi on, majstor ga ubacuje u neke fore, viceve, anegdote, ovaj se kida od smeha, pridružuje. Prisećaju se utakmica, lova, ribolova. I na kraju ovaj moj pita majstora jel može nekako da mu pomogne.

Oh, yeah, sad će bukvica za majstora, konačno!

Kad, ovaj moj nesrećnik bekne: Jel hoćeš pivo, majstore? 

 

Sad Cristiano Ronaldo GIF

 

Odem do komšije, uzmem kofer sa alatom, on mi objasni šta i kako se koristi, oteram pivopije i sama završim posao. Sve očistim, zaključam vrata i dovršim pivo. Bem ti, ništa bez žena.

#majstorjagoda

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...