Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

valjda je žir u pitanju, a ne jajo

 

edit

žir, koji simbolizuje naše dve moderne dinastije. na uzgajanju svinja nastale. meni uvek to bilo simvol toga.

Edited by foto
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Malopre nešto čistim u kupatilu, napravim gomilu zgužvanih ubrusa, bacim ih u wc šolju, povučem vodu i iste sekunde pomislim šta to radim jebote, ali kasno. I evo sad voda sporo otiče, nakon što prvo poraste skoro do vrha.

 

Dajte neki trik da rešim ovo bez vodoinstalatera, nemam vremena sutra za to.

Link to comment

Ja sam više puta pustio vodu, onda 4-5 puta primenio vakum gumu i na kraju ulio pun lavor vode u kojoj je bilo i dosta deterdženta za veš, uz ponovnu upotrebu vakum gume. Tada je čep konačno probio i sve se vratilo u normalu.

  • +1 1
Link to comment

papri se razlaze i ode..problem je kada se iskombinuje sa masnocama sto smo mi imali problem u dvorisnom spoju sa kanalizacijom i od tada sam papir od br.1 bacala u kantu za smece i neverovatno je koliko to bude papira a stedljiva sam,koristim 3 listica za br.1...pa kada se  sav taj papir vidi na gomili i kada se osvesti to koliki je majndblowing da toliko sume i vode koja je potrebna za proizvodnju wc papira bespotrebno bacamo niz cev bez razmisljanja..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

kada ti sledeći put zatreba mašina, javi se. mogu i da ti je pozajmim, vidim da si vešta.

Za hilti se neću obučavati  :D koliko sam istanjila živce , da je meni krenula da se načisto kruni rupa na zidu  sve bih pobacala, plus u prodavnici sam izričito tražila tiplove za beton, majstor kaže loše su mi prodali, za ciglu su. Uvek po onome , koji ti je to majstor  radio, savetovao i prodao ... Zadržaću se samo na drvetu :hihi: A i tu sam priučeni  šegrt

Link to comment

Kako da odvrnem radijator tj.ovaj klincic da radi? Pre sam onim maleckim belim plasticnim kupolicama  za +/-(zavrni/odvrni), sad nece

Screenshot_20221103-182543_Gallery.thumb.jpg.f1a85b2617b3db9a4de4ac08a2d06ad8.jpg

 

Kupila herz glavu za stepenovanje T al dzabe, ona radi valjda samo kad je radijator odvrnut, na ostalim,odvrnutim radijatorima radi posao, na ovaj kad je zavrnem nista se ne desava naravno,q zbog nj.sam i kupila

Edited by InvisibleLight
Link to comment
On 2.11.2022. at 9:16, ivy said:

pa kada se  sav taj papir vidi na gomili i kada se osvesti to koliki je majndblowing da toliko sume i vode koja je potrebna za proizvodnju wc papira bespotrebno bacamo niz cev bez razmisljanja..

 

+1, zašto japanski križanac wc šolje i bidea nije 1 standard?

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, InvisibleLight said:

Kako da odvrnem radijator tj.ovaj klincic da radi? Pre sam onim maleckim belim plasticnim kupolicama  za +/-(zavrni/odvrni), sad nece

Screenshot_20221103-182543_Gallery.thumb.jpg.f1a85b2617b3db9a4de4ac08a2d06ad8.jpg

 

Kupila herz glavu za stepenovanje T al dzabe, ona radi valjda samo kad je radijator odvrnut, na ostalim,odvrnutim radijatorima radi posao, na ovaj kad je zavrnem nista se ne desava naravno,q zbog nj.sam i kupila

Čekaj šta kad zavrneš?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...