Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

nasao sam sta mi treba. samo da ne skidaju kozu s ledja

inace cu da pravim, a valjda cu da nadjem nekog da mi isece i da me kosta dva-tri piva

 

e

eve

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

nasao sam sta mi treba. samo da ne skidaju kozu s ledja

inace cu da pravim, a valjda cu da nadjem nekog da mi isece i da me kosta dva-tri piva

 

e

eve

Koliko para ovo? Ne vidim sa telefona?
Link to comment

a da odes kod oftamologa?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nema cene

:fantom:

Bio kod oftamologa , kaze teta sve u redu...

Hvala sto mislis na moje zdravlje 

Link to comment

@namenski

 

meni reklo da ona rešetka od tikovine može da se radi i od termoobrađenog drveta koje je jeftinije i ne poprima onu sivu nijansu vremenom kao tikovina

imaš li neko iskustvo sa tom vrstom drveta?

Ako mislis na bukovinu - moze sigurno.

Znam da je imaju likovi koji prave parket, sto ce reci da moze lako da se nabavi.

U stvari, cela ova prica oko drvenih resetki za kupatila je postala idimidodjimi mojom krivicom i pominjanjem tikovine.

Tikovina jeste prva liga, prakticno je neogranicenog trajanja, voli se sa vodom i uz minimalno odrzavanje se daju izbeci propratne pojave kao sto su losatm boja, itd, itd...

Ali, em je skupa, em je na ovim geografskim sirinama bas nesto i nema, em se prilicno tesko obradjuje.

Sve u svemu da nisam slucajno naleteo na tikovinu, 'ladno bih se odlucio za resetku od bukovine, mozda hrastovine: jebiga, radi se o kupatilskoj napravi koju - bas kao i ostale - treba odrzavati, dakle iznositi na susenje, povremeno ostrugati, taj rad...

Jeftina je, dostupna, i u krajnjoj liniji nije nikakav trosak ni secanje svakih par godina napraviti novu, verujem da velika vecina to moze svojerucno.

Vijaka od nerdjajuceg celika ima, oni su u krajnjoj liniji bitni.

 

 

Edit: sad videh i ove Termo obradjivace.

Dobre su im resetke, ali je kurac ona sa zljebovima koji ne sluze nicemu osim sakupljanju vode, talozenju sapunice i ostale prljavstine, itd, itd....

Protiv eventualnog klizanja i oklizavanjatm vise su nego dovoljne samo letvice i razmaci izmedju njih.

Edited by namenski
Link to comment

tnx. otići ću sutra u surčin da vidim šta nude ovi

 

@matilda

to kad budemo matori

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

E kad smo kod drvodelja:

Jel postoji neki da mu lepo odnesem nacrt odštampan sa ciframa i da mi odradi to...

Nabasao na netu na neke lepe nacrte... Ili se to ide kod onih Agacija i tako nekih...

Za Beograd pitam naravno...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Била је неко време да се купи подлога за спољашњу употребу, димензије око 30х30цм, доле је пластика са закачаљкама, а горе је она пресована тиковина, ребраста. Мислим да је била преко 300дин комад. Било их је неко време по кафићима, ценим да јесу отпорне. Ја сам их меркао за купатило, поред каде. Мислим да би одговарале и за туш кабину.

Link to comment

Može tikovina da se nabavi,tj pre je mogla ako je nekome hirmogu da se raspitam dal ima još uvek.Jedno vreme je jedan nabavljao pa radio čamce,možda je ostalo još nešto.Ja sam kumu pomagao da radi čam,ac tj da udari patos,Viliger cirkular joj nije mogao ništa,iskrivi se list posle par cm,kad odneo kod stolara i on ga prokleo ceo set iskrivio dok je obardio,izuzetno tvrdo drvo.

 

A da mislim da je ostalo na vikendici nekih 5-6 dasaka kuvane orahovine,ako ih iskopam Simoviću tvoje su za dž,samo dođi do Kragujevca da ih preuzmeš  :) nađi stolara i enk ti napravi to što želiš.

Edited by Bambula
Link to comment

tnx. otići ću sutra u surčin da vidim šta nude ovi

 

@matilda

to kad budemo matori

 

 

Могу ти рећи да су јако добри што се тиче дрвета.

Link to comment

Била је неко време да се купи подлога за спољашњу употребу, димензије око 30х30цм, доле је пластика са закачаљкама, а горе је она пресована тиковина, ребраста. Мислим да је била преко 300дин комад. Било их је неко време по кафићима, ценим да јесу отпорне. Ја сам их меркао за купатило, поред каде. Мислим да би одговарале и за туш кабину.

Mislim da to još ima u Uradi Sam...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...