Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

ne mora 20cm, 10+ je dovoljno poređa majstor cigle i obloži ih pločicama. to je cela mudrost. moja cokla je 13 i ništa joj ne hvali

ono što je bitno da vrata ili šta god bude do same ivice cokle da se voda ne bi skupljala. naravno nikakva vrata od pleksija, samo i isključivo kaljeno staklo, po mogućstvu peskirano.

na ovom čistom staklu se vidi svaka kapljica

:isuse:

 

doduše i tu ima caka da se namaže penom za brijanje pa bude čisto nedelju dana

 

e

hidroizolacija se valjda radi po difoltu ispod podnih pločica celom površinom. ja sam je turio i u zidnom delu gde je tuš kabina

 

 

Taman sam hteo da te molim da posaljes sliku kako si uradio , posto znam kakva su kupatila  :misko:

Bojler si izvukao na kontra stranu?

A vrata klizna ko na klasicnu tus kadu?

Koje su to dimenzije, meni 80x80 sad nekako malo...

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

razne plasticne podmetace da ne pominjem  :puke:

Mene nagovaraju da kupim plastičnu ribicu  :lolol:. Jedino što sam našla je 70x50 i to je oko 8.000. Kada bude došlo vreme, moraću da vidim sa nekim ima li te tikovine na stovarištima pa da uzmem neko parčence kako bi se iseklo na letvice. 

Link to comment

samo teorijom

:fantom:

To da zajebes  :lol:

Ja sam bio mozaktm operacije i osmisljavanjatm, linija po linija, santimetar po santimetar.

Posle su dosli izvodjaci majstori  :cry:

Posle je doslo vadjenje trnja iz...

Link to comment

Što se tiče zaštite stakla,ima da se kupi ono čime se namaže šoferka,a vrši posao i kod tuš kabine,provereno,voda se sliva brže i manje se prlja  :) A košta 400 din,i može da potraje poprilično.

Link to comment

Što se tiče zaštite stakla,ima da se kupi ono čime se namaže šoferka,a vrši posao i kod tuš kabine,provereno,voda se sliva brže i manje se prlja :) A košta 400 din,i može da potraje poprilično.

Kako se to zove? Nemam kola pa nemam pojma...
Link to comment

da. bojler je na levoj strani zida, ispod njega veš mašina.

vrata jesu 80x80, ali je deo za tuširanje 80x100

E da bojler je u udubljenju, samo nisam kapirao da je to 20 cm duboko ;). Pa to je onda taman fino produžilo...
Link to comment

Kad pomenuste bojlere, zna li neko zasto u Srbiji nisu popularni i zasto nema da se nadju/tesko se nalaze takozvani horizontalni bojleri koji mogu da se kace i na plafon i koji ne zauzimaju mesto na zidu u kupatilima?

Toga je svojevremeno bilo, ima i svuda u svetutm

Link to comment

E da bojler je u udubljenju, samo nisam kapirao da je to 20 cm duboko ;). Pa to je onda taman fino produžilo...

nije bojler u udubljunju

:fantom:

 

 

udubljenje je desno tu je tuš k., a bojler i veš mašina su levo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...