Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

evo napravila sam garnisnu..uz pomoc štapa i kanapa,bukvalno
dobro je da si malo promenila. uplasio sam se da ponovo maltretiras onaj muceni sto... Edited by sherman
Link to comment
hvala :) jeste,zbog toga što je od drveta sam se i odlučila za ovu varijantu..da nje nema isla bi klasicna garnisna u zid..
reci još i da si ti obradila i oblikovala lepršavu tkaninu koja se za drvo kači, pa da i ja stavim tri Hail.gif ispod slike.
Link to comment
evo napravila sam garnisnu..uz pomoc štapa i kanapa,bukvalnoukupni kost-400din
Gde nabavljaš materijal za svoje majstorije? :unsure:Pre neki dan mi je zatrebala polica za modeme (20x10x10cm) i sklepao sam nešto od plastike, pošto nemam pojma gde da nabavim drvo (sitnije daščice i ploče)...
Link to comment
Gde nabavljaš materijal za svoje majstorije? :unsure:Pre neki dan mi je zatrebala polica za modeme (20x10x10cm) i sklepao sam nešto od plastike, pošto nemam pojma gde da nabavim drvo (sitnije daščice i ploče)...
Agacija(Tosin Bunar), raznorazna stovarista i Uradi(se) sam imaju raznorazne potrebstine za majstore svakakvih fela
Link to comment
reci još i da si ti obradila i oblikovala lepršavu tkaninu koja se za drvo kači, pa da i ja stavim tri Hail.gif ispod slike.
taman posla,nemam ja bas toliko zivaca :)
Gde nabavljaš materijal za svoje majstorije? :unsure:
nalazim ga gde stignem..ovo drvo na garnisni je ustvari drshka za lopatu :lol: koja je bila tacno duzine koliko mi je trebalo samo sam je malo ishmirglala i premazala sadolinom..i kostala je 150din u najblizem hardverstoru na cosku :) a mislim da ima dosta stvari koje ti mogu trebati u tim Uradi sam radnjama ali ja jos nisam stigla do tog nivoa
Link to comment
a mislim da ima dosta stvari koje ti mogu trebati u tim Uradi sam radnjama ali ja jos nisam stigla do tog nivoa
pa nema ni tu nekog nivoa, daske ko daske ^_^u agaciji lepo seku po meri, mi smo tamo isekli bar 20 tabli univera do sada. 'kozmetika' im je malo skuplja, hocu da kazem - gvozdjurija, to je nekad bolje oposliti po malim radnjama ili pijacam ili kod uradi samog...e, da. super ti sve, veri najs.e i ovo. git za drvo se korektno farba, neprovidnim farbama svakako, a i onim providnim, sto samo daju nijansu a ostane shara od drveta, ne mogu za boba da se setim kako se zovu. mada hoce da povuche malo tamniju nijansu od ostatka drveta, al ne biva strashno, skoro pa esteCki ^_^(moram da uslikam jedan proizvod, nikako da se pohvalim) Edited by thermal bug
Link to comment
Ivy, svaka cast. I za ideje i za realizaciju. :thumbsup:
hvala :)
pa nema ni tu nekog nivoa, daske ko daske ^_^e, da. super ti sve, veri najs.e i ovo. git za drvo se korektno farba, neprovidnim farbama svakako, a i onim providnim, sto samo daju nijansu a ostane shara od drveta, ne mogu za boba da se setim kako se zovu. mada hoce da povuche malo tamniju nijansu od ostatka drveta, al ne biva strashno, skoro pa esteCki ^_^(moram da uslikam jedan proizvod, nikako da se pohvalim)
hvala :) daj,daj razmenjujemo ideje..mozda ti i ukradem neku Edited by ivy
Link to comment
  • 1 month later...

Jel ima u Beogradu i okolini neko da se bavi pravljenjem namestaja (sofe, otomani i sl) po porudzbini? Doneses sliku ili crtez i kazes hocu to. Pozeljno da bude firma ili bar neki majstor koji ima razradjenu estetsku crtu, da ne bude bas puki drvoseca.

Link to comment
Jel ima u Beogradu i okolini neko da se bavi pravljenjem namestaja (sofe, otomani i sl) po porudzbini? Doneses sliku ili crtez i kazes hocu to. Pozeljno da bude firma ili bar neki majstor koji ima razradjenu estetsku crtu, da ne bude bas puki drvoseca.
pitaj ovde. Ja sam u poslednjih godinu dana kupio 2 kauča na razvlačenje kod njih, i odličnog su kvaliteta. NA stranici piše da rade po porudžbini kupca, ali imaju svoju liniju i stvarno su im stvari odličnog kvaliteta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...