Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    535

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

jel neko koristio git?zanima me kakav je to materijal i kako raditi sa njim?i jel moze da se farba farbom za drvo?mislila sam da zatvorim neke pukotine na drvetu i popunim jos nestopa ne zanam jel to moze
git je smesa koja se koristi da se stakla (za prozore) pricvrste na ram od prozora.to je nesto kao glina ili plastelin (bemliga);i da moze da se farba farbom za drvo.Ima neka caka u vezi njega, moram da se napravi dobra smesa (odnos git/voda) da ne bi doslo do velikog pucanja kada se git osusi i onda se pojavljuju veliki krateri koji prave vizuelne probleme. Edited by eye of the beholder
Link to comment
hvala oboma, ali su mi problem upravo ti ostaci od lepka. nadala sam se da ima neka opcija u kojoj mogu da izbegnem to struganje.i sta raditi sa drugim povrsinama, recimo, drvetom - niti moze da se potapa, niti da se struze
imaju neki sundjeri, obicno idu pod imenima tipa 'magic eraser' ili 'magic sponge' ili tako nesto, a napravljeni su od necega sto se inicijlano koristilo kao izolacija (melamine foam), i ovo sto si nabrojala brisu ko od sale (ja sam imala tako lepak na staklenom stolu 2 god, nista nije pomoglo do magicnog sundjera), takodje brisu kreone sa zidova i jos sto sta. http://en.wikipedia.org/wiki/Melamine_foamu UK ga ima u Robert Dyas.
Link to comment
mislila sam da zatvorim neke pukotine na drvetu i popunim jos nestopa ne zanam jel to moze
Da, upotrebi kit za drvo, u željenoj nijansi. Može se brusiti i farbati. Obično se prodaje kao gotova smesa u tubi/kantici.Pozdrav.
Link to comment
Da, upotrebi kit za drvo, u željenoj nijansi. Može se brusiti i farbati. Obično se prodaje kao gotova smesa u tubi/kantici.Pozdrav.
eto vidis..ima i gotova varijanta,a ja bih mutila git i petljala se sa tim,jer zasto da bude jednostavno kad moze komplikovano..mnogo hvala :)
Link to comment

imam sitnu piljevinu ali mi ona sluzi kao podloga u kavezu za Dzuna, a stvarno ne bih da zapocinjem raspravu sa njim zasto mi to treba kad je to njegova piljevina, kako bi bilo da on smiksa moje tepihe sa lepokom i zapusava rupe, bolje da mu nadjem devojku nego da zapusavam tudje rupe itd

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...