Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Može li se u kućnoj radionosti (sam svoj majstor) plastificirati kada? Jednom već plastificirana (od strane neke firme). I gde bi se mogao pronaći materijal?
Mislim da ne moze , ja sam se raspitivao pre par godina i nije moglo tj. nije bilo hemije za to u prodaji.Moja zena je to sa majstorima uradila kod svojih i...grdno se zajebala!Sad to izgleda uzasno ljuspa se i sve tako...
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

hvala oboma, ali su mi problem upravo ti ostaci od lepka. nadala sam se da ima neka opcija u kojoj mogu da izbegnem to struganje.i sta raditi sa drugim povrsinama, recimo, drvetom - niti moze da se potapa, niti da se struze

Edited by Isis
Link to comment

detergent na spuzvu pa sve u toplu vodu pa polako dok se ne skine. Na drvetu prvo skines nalepnicu koliko moze, a onda spuzva i topla voda

Link to comment
hvala oboma, ali su mi problem upravo ti ostaci od lepka. nadala sam se da ima neka opcija u kojoj mogu da izbegnem to struganje.i sta raditi sa drugim povrsinama, recimo, drvetom - niti moze da se potapa, niti da se struze
aceton na faticu pa udri. za casu tojest, za drvo vidi kakvom je farbom farbano, da i nju ne uklonis.
Link to comment

u zgradi imamo neki prastari interfon, u stanovima nisu slusalice, nego onako ko u fabrici, zvucnik sa dva dugmeta za otvaranje i satro pricanje sa onim koji zvoni (satro jer nikad nije radilo). izgleda da se moj zvucnik sjebo, pa se pitam jel bih mogla da promenim to u ove slusalice sama ili to iziskuje neku komplikovaniju akciju?

Link to comment
hvala oboma, ali su mi problem upravo ti ostaci od lepka. nadala sam se da ima neka opcija u kojoj mogu da izbegnem to struganje.i sta raditi sa drugim povrsinama, recimo, drvetom - niti moze da se potapa, niti da se struze
Jestivo ulje (narodski: zejtin).Natopiš ostatke lepka, pustiš nekoliko minuta da odstoji i onda obrišeš. Radilo sa svim vrstama nalepnica koje sam morao da uklonim.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

jel neko koristio git?zanima me kakav je to materijal i kako raditi sa njim?i jel moze da se farba farbom za drvo?mislila sam da zatvorim neke pukotine na drvetu i popunim jos nestopa ne zanam jel to moze

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...