Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Само ти друже реци где их чуваш :naughty: .

За квалитет немам речи,права је штета што их више нема.Осим ако не убедиш познаника (Марјана) да их опет увози.

Можда их џовек и има у продавници а ми смо необавештени.

Johnstone's....još par kutija u garaži,samo izvoli....:-)
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Није то ништа чудно нити ново да кажем.Једноставно дешава се.Јесте да је се то код тебе релативно брзо појавило али ние да кажем редак случај.

Немој се нервирати две руке беле боје требало би да покрију те флеке.Али гледај да одрадиш то полудисперзијом.

Ако ти је за утеху мени су се појавиле у једном стану који тренутно радим флеке појавиле  одмах чим се глет осушио иако је је зид гуљен.Некада уме да буде и до глета.

Hvala, Блок_64 na savetima

Link to comment

majstori molim za savet  :cry:

pre nekog vremena sam za bagatelu kupio jako masivan gvozdeni čajnik.

kada je stigao, shvatio sam zašto košta bagatelu, zato što je neupotrebljiv, osim kao dekoracija.

premazan je valjda nekom farbom koja ispušta kancerogeni miris u vodu i dimi se u kontaktu sa vatrom.

probao sam da to ispečem u rerni, da vidim da li je to nekakav spoljnji zaštitni sloj, ali ne vredi.

da li postoji način da uklonim to čudo ili saniram na neki drugi način?

kada bih doveo čajnik u red, to bi bio najbolji sud za kuvanje čaja u univerzumu. toliko je masivan da se hladna voda pri sipanju u vreo čajnik, sklonjen sa vatre, zagreje na oko 50 stepeni.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

majstori molim za savet  :cry:

pre nekog vremena sam za bagatelu kupio jako masivan gvozdeni čajnik.

kada je stigao, shvatio sam zašto košta bagatelu, zato što je neupotrebljiv, osim kao dekoracija.

premazan je valjda nekom farbom koja ispušta kancerogeni miris u vodu i dimi se u kontaktu sa vatrom.

probao sam da to ispečem u rerni, da vidim da li je to nekakav spoljnji zaštitni sloj, ali ne vredi.

da li postoji način da uklonim to čudo ili saniram na neki drugi način?

kada bih doveo čajnik u red, to bi bio najbolji sud za kuvanje čaja u univerzumu. toliko je masivan da se hladna voda pri sipanju u vreo čajnik, sklonjen sa vatre, zagreje na oko 50 stepeni.

 

Стару фарбу можеш да скинеш са овим чудом

 

im-2.jpeg

 

Трајаће свега неколико минута само обрати пажњу приликом коришћења јер прави температуру од 600 степени.

 

Или овим

 

skid%20boja%20velika.jpg

Link to comment

treba skinuti i iznutra :(

Hvala! Pitacu ovog Mirijevca koji peskira moze li se to obaviti.

A ova Skid boja obecava, to bi mozda moglo da zavrsi posao.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Cijenim da je Skid otrovčina samo takva, ne bi se baš igrao da mažem čajnik njime :lolol:

 

To hteo i ja da napisem.Taj skid je otrov samo takav...Mada ko zna da li oni sto peskare gruvaju neku hemiju uz pesak.Nemam pojma.Zajebano je to unutrasnje podrucje, ipak ces da pijes odatle...

Link to comment

Чуј отровно.

 

 

Отровно је да отровније не може бити :s_c: .

 

 

С обзиром на све чињенице биће најбоље да тај чајник стоји само као украс.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...