Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Imam jedno glupo pitanje. Treba mi jača bušilica da okačim neke police, ima li negdje da to neko iznajmljuje (police vrijede triput manje nego li dobra bušilica) ili imate nekog majstora sa istom a koji me neće odrati za jedan dolazak radi 4 rupe

Link to comment

Ma evo ganjam ih, ovaj što ima, 200 km odavde, po Bg sve neki programeri, od njih samo šrafciger uvr' glave da mogu da ućarim. Što je najgore ja imam neku ali ne radi posao

Link to comment

Imam jedno glupo pitanje. Treba mi jača bušilica da okačim neke police, ima li negdje da to neko iznajmljuje (police vrijede triput manje nego li dobra bušilica) ili imate nekog majstora sa istom a koji me neće odrati za jedan dolazak radi 4 rupe

 

Претпостављам да ти је бетонски зид.

Ако имаш бушилицу, да ли има вибрацију и да ли је на струју (није аку)?

Онда ти само треба бургија за бетон. Иде мало спорије, али за 4 рупе ти неће бити проблем.

Link to comment

Одлична,продаћеш је без проблема.

Na limundu otisla za 1300din, valjda i mene bob pogleda :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ma evo ganjam ih, ovaj što ima, 200 km odavde, po Bg sve neki programeri, od njih samo šrafciger uvr' glave da mogu da ućarim. Što je najgore ja imam neku ali ne radi posao

Ja imam udarnu Einhell, super je za te sitne kućne poduhvate. Mogu da ti je pozajmim al da čuvaš :mad:

Link to comment

Otisla PAJEČKA za soma i po na Kupujem/Prodajem.

Zvao neki cika iz Feketica, ja misilo neko od mojih me dize na foru i poceo sam da se smejem i vracam "podjebavanje". Malo je falilo da mi lik spusti slusalicu. Ja reko "da niste mozda bili sa Vucicem zimus? " :lolol::ss1::isuse:

Link to comment

Elektroničari, pomoć: daljinski za otvaranje/zatvaranje klizne kapije (jedno dugme, klik-otvori, klik-stani, klik-zatvori). Da li to može da se odnese u neku radnju, kod nekog majstora, pa da on uzme neki nekodiran (ili kako se to već kaže) daljinac i da napravi duplikat ovog za kapiju? Pretpostavljam da se podešava frekvencija i još ponešto, numem u elektroniku nikako...

 

Edit: a možda je to radio-tehnika, što samo potvrđuje moje numenje u materiju :lol:

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

Mozda moze, ako nema neki rolling code. Posto verovatno ima, onda su opcije da se nadje fabricki isti pa da se ukodira, ili da se doda jedna prijemna jedinica ako imas neke konektore na motoru za upravljanje na "dugme". sve u svemu meni su napravili za dvoje garažnih vrata, za jedna su mi dali originalni ukodirani jer je to bio liftmaster, a za kineska su mi dodali jedan prijemnik sa svojim daljinskim. E sad izgubio sam broj ali mislim da su ovi http://www.automatskisistemi.rs/daljinski-upravljaci/

Link to comment

Je l' krečio neko nekad sam, običnom belom bojom preko neke druge? Šta je potrebno da znam?

 

kad neko nema mira, jbt, neću se skrasiti dok ne okrenem ceo stan naglavačke :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...