Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Imaš ih sa već postavljenom duplo lepljivom trakom, ili možeš sam da je staviš, što radi ako je zid fin, ravan, ne otpada malter sa njega i sl. Ako ti nije prometno tu gde ti je kanalica, i niko je neće kačiti nogom u prolazu, usisivačem itd, onda ovo može da završi posao. Viđao sam da ih ljudi lepe i toplom plastikom, naročito kraće komade, kao u tvom slučaju.

 

Međutim, posle milion kilometara kanalica, mogu samo da kažem da nema ništa bez tiplova i šrafova, te lepljene se na kraju obično ipak razlepe...

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

sraf je jedno od najvecih ljuckih dostignuca.

oni tupani iz ferarija su jednom pomislili da spojlere mogu da zalepe za auto umesto da ga zasrafe...

 

et voila:

 

article-0-0AE302BF000005DC-197_634x530.j

Link to comment

A kako ide sa zidnim lampama ako bih htela da ih stavim (dva komada) iznad kreveta u spavaćoj sobi? Je l moraju da imaju struju tu u toj rupi gde se ubacuju ili mogu da ih utaknem u power outlet koji se nalazi dole bliže podu?

bolje je da imaju struju u zidu. mislim, nije bolje, no bolje(lepše) izgleda. ne vucaraju se kablovi po zidovima, a i taj donji šteker uvek možeš da iskoristiš za punjač(e) za mobilni, tablet, lap top, eventualno budilnik...

ukoliko se rešiš da štemuješ zid za te lampe računaj i na komplet krečenje tog zida

Link to comment

Stvarno bre, lako se plašiš :lolol:

 

express_fix_tube_177167_300dpi_1772H_177

 

Za komad kanalice, ovo ti završava posao samo tako.

E da potvrdim, ja zalepio kanalice i neonku u kuhinji.Doduse ona u kuhinji nije ona klasicna nego manja laksa sto ide u uticnicu.Opet mogu ladno da se okesam o nju....

Link to comment

bolje je da imaju struju u zidu. mislim, nije bolje, no bolje(lepše) izgleda. ne vucaraju se kablovi po zidovima, a i taj donji šteker uvek možeš da iskoristiš za punjač(e) za mobilni, tablet, lap top, eventualno budilnik...

ukoliko se rešiš da štemuješ zid za te lampe računaj i na komplet krečenje tog zida

Ne štemujem ništa. Betonski je zid i ja sam ga pre deset dana sveže ogletovala, ošmirglala i ofarbala.

Nije bio plan da idu te zidne lampe, nego da kupim neke podne od domaćih ljudi koji rade dizajn i proizvodnju lampi da ih malo podržim, ali sam naletela na dve božanstvene zidne lampe. Ima i matching luster.

 

Baš me briga, neka vise ti kablovi, nije moja spavaća soba hotelska soba, pa da sve mora da bude pod konac.

Link to comment

Stvarno bre, lako se plašiš :lolol:

 

express_fix_tube_177167_300dpi_1772H_177

 

Za komad kanalice, ovo ti završava posao samo tako.

 

Овај је много бољи

 

1439558.jpg

 

Мада и дупло лепљива трака завршава посао а мања је мука.

Edited by Блок_64
Link to comment

gde se uopste kupuju kanalice i duplo lepljive trake?

 

upravo sam uspeo da bez povreda i bez pomoci starijih montiram zglobni nosac za TV, ponosan sam na sebe. 

 

jel postoje kanalice za uglove?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

upravo sam uspeo da bez povreda i bez pomoci starijih montiram zglobni nosac za TV, ponosan sam na sebe. 

 

Е, лако је сад то монтирати кад ТВ-и имају 3 кила...

Link to comment

 

 

upravo sam uspeo da bez povreda i bez pomoci starijih montiram zglobni nosac za TV, ponosan sam na sebe. 

 

obožavam taj osećaj :lolol:

 

@mau: ostavi kabal, možeš ga ukrasiti nečim

 

022410Esconder-cables.jpg

 

 

daj slike lampi :)

 

Link to comment

Duplo lep trake po prodavnicama boja i lakova,a kanalice po radnjama sa elektromaterijalom.I jedne i druge se mogu naći u Merkuru ali msm da su tamo najskuplje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...