Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

trex-arms_admin040114y7hp.jpg

 

In other news, rešenje je bilo preglupo i sama sam ga našla, bez majstora (i kupovine nove mašine, ovaj savet ću da uramim koliko je dobar). Izvuklo se crevo iz odvoda u zidu i jako labavo je stajalo pa je niz njega curila voda pod mašinu i dalje u slivnik. Prostim guranjem creva nazad, dublje u odvod, rešen je problem. Eto, ako se nekome desi slična stvar neka proveri i to.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Drugi put u poslednjih par nedelja ostajem bez telefona. Prosli put majstor rece da su bile labave zice u ormaricu. Danas cujem da neko namerno sece i da se to desava ko zna otkad  :blink:

 

Kao kafani koja je vezana u tom ormaricu sekli mali milion puta. Verovatno su oni meta pa ja nastradah ko kolateralna steta.

 

Sad nas jure da stavimo katanac na ormaric. Ne znam sta su do sad cekali...

Link to comment

 

In other news, rešenje je bilo preglupo i sama sam ga našla, bez majstora (i kupovine nove mašine, ovaj savet ću da uramim koliko je dobar). Izvuklo se crevo iz odvoda u zidu i jako labavo je stajalo pa je niz njega curila voda pod mašinu i dalje u slivnik. Prostim guranjem creva nazad, dublje u odvod, rešen je problem. Eto, ako se nekome desi slična stvar neka proveri i to.

a sta bi sa ovim?

 

 

veš mašina luduje, izgleda da se malkice otkačio bubanj jer se čuje kao tenk kad okreće nešto mnogo teško na 1400 obrtaja a na to je počela malo i da ''piški'' pod sebe. 
Link to comment

a sta bi sa ovim?

Ništa za sad, kad je ne uključim na 1400 onda normalno pere i ne lomata se bubanj. A ono nije ni bila barica pod njom nego se slivala niz crevo pa pod nju, zbog pada pločica.

Bitno da nije nigde bušna, a ležajeve ću svakako promeniti.

Link to comment

trex-arms_admin040114y7hp.jpg

 

In other news, rešenje je bilo preglupo i sama sam ga našla, bez majstora (i kupovine nove mašine, ovaj savet ću da uramim koliko je dobar). Izvuklo se crevo iz odvoda u zidu i jako labavo je stajalo pa je niz njega curila voda pod mašinu i dalje u slivnik. Prostim guranjem creva nazad, dublje u odvod, rešen je problem. Eto, ako se nekome desi slična stvar neka proveri i to.

 

Izvini, ali simptomi koje si opisala su zvučali nepopravljivo, iz mog iskustva.

Link to comment

Da li je normalno da bojler prilikom zagrevanja pišti (nazovimo to tako)? Zvuk prestaje nakon gašenja. Zanima me da li bi trebalo da se plašim nečega što bi moglo da ubije jer se neka žičica odvalila ili nešto slično. Mislim, traje to već neko vreme, ali ajde, da pitam.

Link to comment

pa mislim da nema sigurno veze sa nekom zicicom, pre sa sigurnosnim ventilom il bajpas ventilom (kako se bese to zove jebemu).

svakako bih zvao stormaja da proveri. 

Link to comment

To je relativno cesta stvar, a pokazatelj da ili ne valja ventil ili ima mnogo kamenca na grejacu oce i od toga....probaj da da zatvoris pa otvoris sigurnosni ventil da ga malo razmrdas...

mada ja tipujem na grejac ako je onaj zvuk kao voda u dzezvi pred kljucanje...

Link to comment

Da li je normalno da bojler prilikom zagrevanja pišti (nazovimo to tako)? Zvuk prestaje nakon gašenja. Zanima me da li bi trebalo da se plašim nečega što bi moglo da ubije jer se neka žičica odvalila ili nešto slično. Mislim, traje to već neko vreme, ali ajde, da pitam.

 

Pozovi majstora, moguće je da je i termostat pa se malo pregreva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...