Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Potrebna mi je preporuka za jednoručnu česmu za kadu. Trenutno imam ovako nešto:

 

2221332529112hsta41-set.jpg

 

ali je ovaj mali đavo što se podiže za tuš, otišao, tj. oni navoji su se izlizali pa koristimo klešta  :isuse:. A i nije se nešto pokazala jer je navoj otišao relavitno brzo, a na glavi tuša se rupa pojavila još brže. Pojma nemam koja je marka, nisam ja kupovala. Ne bih baš prodavala bubreg zbog jedne slavine, ali ne želim ni da je menjam kroz 3-4 godine.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

trenutno sam u tematici. uglavnom svi daju 5ogodišnju garanciju, rosan, diplon, minoti su niža klasa, made in prc cena je oko/ispod 5k, armal klasa iznad cena oko/iznad 5-6k. hansgrohe lux klasa cena oko i iznad 10k dinara.

 

cena svakako zavisi od modela, da li ima termostat, rain shower itd, dve pipe na koje izlazi voda....

 

od niže klase moja preporuka je minoti. ovo su ti okvirne cene za slavine generalno.

 

od prodavaca, najveći izbor imaš u enmonu, beokeramici, diplonu. mada sam ja najpovoljnije našao u nekoj radnji koja je u sklopu extra ideje u omldnsk. brigada

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ma da, naravno, koliko para toliko muzike. Preporučili su mi Armal, ali mi je bitno i koja prodavnica daje povoljnije cene. Ovo je Idea kod starog aerodroma? Treba mi običan model, nešto slično onome što postavih, samo da ne umre previše brzo. Ova je od početka bila nešto skrnava. Isto kao i onaj glupavi kazan za wc šolju.

Link to comment

ja ću najverovatnije uzeti armal oko 6,7 tisuća je. meni su takodje preporučivali od tih jeftinijih i minoti.

da, radnja je u ideji kod airport cityja

 

ako ideš kolima možeš da baciš pogled i u beo keramici(blok63) i enmonu(blok61) obe radnje su u jurija gagarina. u enmonu imaš možda i najveći izbor

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Колега Симовић је апсолутно управу.То је то што има на нашем тржишту по неким за нас прихватљивим ценама.Гаранција јесте тих 5 година и ту негде им је и век трајња.

Али ако се има могућности и не жали се мој савет је ово

 

http://www.grohe.com/rs/29771/grohe-luksuzne-baterije-za-kupaonu-i-kuhinju/gde-pogledati-i-kupiti/

Edited by Блок_64
Link to comment

Takođe ako je usput ovde kod mene u 45-om u tržnom centru u onom delu što gleda ka tramvajima ima par radnji. Jedna od njih je i timtrade koji ima radnju u vojvođanskoj tamo kod IMT skoro...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

 

Jbg, draži mi je bubreg  :lolol:. O ovome mogu da razmišljam kada jednog dana budem renovirala kupatilo i kuhinju.

 

@cmrlj

 

Ovi u Tadešua su mi blizu, proveriću i njih. Itim ima Armal, ovi drugi izgleda ne.

 

@FP

 

Pa i nije baš, ja sam sa ove strane reke, mada sam na odmoru pa mogu da cunjam.

Edited by kiki
Link to comment

Samo da vam javim da je dogovaranje sa gradskom čistoćom oko odnošenja šuta jedna od retko normalnih i pametnih stvari koje danas mogu da te snađu. Zvala, dogovorila se, došli, doneli džakove, platila unapred odvoženje kubik i po šuta (1386,00rsd).

Kažu, samo kad se snesu džakovi pred zgradu da ih se pozove da dođu i odvezu.

Link to comment

odavno je to tako. imao sam priliku da dva puta koristim njihove usluge. prosto mi nije jasno zbog čega ljudi uguravaju/istovarujušut u kontejnere.

Edited by djordje geprat
Link to comment

odavno je to tako. imao sam priliku da dva puta koristim njihove usluge. prosto mi nije jasno zbog čega ljudi uguravaju/istovarujušut u kontejnere.

možda ne znaju za uslugu gradske čistoće, a možda se tako pogode sa majstorima pa je ovima lakše da šut istovare na divlju deponiju ili uguraju u kontejner

Link to comment

Bila u Itim-u i dečko mi rekao da je Armal u stečaju, da su ih uzeli neki drugi i da furaju pod istim imenom iako česme uopšte nisu za preporuku. Ne verujem da je lupetao jer sam kupila jeftinije. Malo sam se smorila jer i kada hoćeš da platiš malo više za neki kvalitet, ne možeš. Uzela sam šta mi je preporučio, onaj Rosal ili tako nešto. Onaj deo za prebacivanje na tuš može i posebno da se menja. Pet godina garancije, 5.300.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...