Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

jel se neko baktao sa gradskom čistoćom glede kabastog smeća, ko se zove, kada se zakazuje, koliko ranije?

sve informacije dobro došle

 

:)

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

jel se neko baktao sa gradskom čistoćom glede kabastog smeća, ko se zove, kada se zakazuje, koliko ranije?

sve informacije dobro došle

 

:)

 

okreneš. kažeš ja bih hteo kontejner za šut tad i tad, oni kažu važi cena je (ako se dobro sećam) 5.5k za dan.

dođe vozilo ostavi kontejner gde ti kažeš ili gde ima mesta a da ne ugrožava okolo naokolo i došu poslepodne po njega.

 

jedan redak trenutak kad sam se osetio ko neki 1st wrld batica

Link to comment

okreneš. kažeš ja bih hteo kontejner za šut tad i tad, oni kažu važi cena je (ako se dobro sećam) 5.5k za dan.

dođe vozilo ostavi kontejner gde ti kažeš ili gde ima mesta a da ne ugrožava okolo naokolo i došu poslepodne po njega.

 

jedan redak trenutak kad sam se osetio ko neki 1st wrld batica

a jel oni utovaruju ili...

:nobles:

Link to comment

a ne, to cimneš ortake* da iznesu i stave u taj kontejner. onda oni dođu i sa svojim kamićem utovare tj. podinu taj kontejner na se i odu negde... verovatno vinču

 

 

*ortaci uglavnom oće za dž ili eventualno neko ladno pivce i po neki ćevap

Link to comment

jedni će sami da iznose shoot, a ova gospoda za prozore samo snesu dole, ne nose. instaliraću im kontejner pa nek se zabave malo.

:nobles:

 

hvala singer

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

jedni će sami da iznose shoot, a ova gospoda za prozore samo snesu dole, ne nose. instaliraću im kontejner pa nek se zabave malo.

:nobles:

 

hvala singer

Ooo pa ti si naleteo na neku " gospodu" ovi moji odneli sve čak su metlali i po hodniku i liftu...

Inače to sa kontejnerom je zaista jedna od boljih stvari...Dođu parkiraju ga ti ga napuniš i ćao. Zaista mi nije jasno kad vidim, recimo 20 džakova kada danima stoje "naslonjeni" na zgradu ili oko drveta...

Link to comment

Ooo pa ti si naleteo na neku " gospodu" ovi moji odneli sve čak su metlali i po hodniku i liftu...

Inače to sa kontejnerom je zaista jedna od boljih stvari...Dođu parkiraju ga ti ga napuniš i ćao. Zaista mi nije jasno kad vidim, recimo 20 džakova kada danima stoje "naslonjeni" na zgradu ili oko drveta...

ovi "moji" su 2.5 puta jeftiniji. jbg. nema i jare i pare

:(

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ooo pa ti si naleteo na neku " gospodu" ovi moji odneli sve čak su metlali i po hodniku i liftu...

Inače to sa kontejnerom je zaista jedna od boljih stvari...Dođu parkiraju ga ti ga napuniš i ćao. Zaista mi nije jasno kad vidim, recimo 20 džakova kada danima stoje "naslonjeni" na zgradu ili oko drveta...

 

Pa to. Prvo se osećaš kao 1 civilizovano biće a 2 fali te komšiluk a 3 daje ti za pravo da kenjaš drugima kad napune kontejnere sa onim vrećama jerbo su stoka®. Sređuješ stan bajo moj a nemaš 5 iljade da daš da se taj šut odnese kako je i bog zapovedio. :fantom:

Link to comment

Pa to. Prvo se osećaš kao 1 civilizovano biće a 2 fali te komšiluk a 3 daje ti za pravo da kenjaš drugima kad napune kontejnere sa onim vrećama jerbo su stoka®. Sređuješ stan bajo moj a nemaš 5 iljade da daš da se taj šut odnese kako je i bog zapovedio. :fantom:

 

Овде богами жардињерија долази и зајебава ако ти и најчистији шљунак, ма и да је прва троцкистичка А фракција, стоји дуже од десетак дана на травњаку, а камо ли да је шут. По повратку из тамоа смо узели 1 дугачки контејнер, срећом чистили смо таван па је било само да се баца одозго, цијена ситница, ваљда 3000 рсдова. Пре две године смо од тог тавана правили спрат, скупило се четири кубика шута, звао камионет од дрваре и двојицу момака да увате коју кинту увече, лепо све то утоварили, 2000. Они то однесу на депонију ваљда, знају где то иде.

Link to comment

ovi "moji" su 2.5 puta jeftiniji. jbg. nema i jare i pare

:(

Pa to je onda dzabe, imas da platis i klince da ti iznesu...

Nego ajd taman mi sibni ponudu da vidim te cifre...

Link to comment

Pa to. Prvo se osećaš kao 1 civilizovano biće a 2 fali te komšiluk a 3 daje ti za pravo da kenjaš drugima kad napune kontejnere sa onim vrećama jerbo su stoka®. Sređuješ stan bajo moj a nemaš 5 iljade da daš da se taj šut odnese kako je i bog zapovedio. :fantom:

 

Pa to...Ja sam cak isao u opstinu da prijavim radove ali kada sam video koliko papira treba da donesem bilo je nalevokrug....

Link to comment

Ova info za šut mi je baš trebala, fala braćo :Hail:

Taman sam gledala kolko bi me izašlo unajmljivanje nekog kamiončića ili traktora/zaprege da to otera.

Link to comment

Ova info za šut mi je baš trebala, fala braćo :Hail:

Taman sam gledala kolko bi me izašlo unajmljivanje nekog kamiončića ili traktora/zaprege da to otera.

ako treba da se iznese...

 

ima singer ortake* za pivo i ćevap

Link to comment

Iskustvo mi kaže da to simbolično čašćavanje ortaka* obično izađe skuplje nego dnevnica nekim nadničarima.

 

Nego, kad si tu, da nisi petljao oko kupatila na novoj gajbi? Ja krećem u radove (NAPOKON) pa mi treba savet oko pouzdanih a relativno nepreskupih prodavnica sanitarija i sl.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...