Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Rastošnica inače hara po NBG, gde god se okrenem njihove cisterne "govnjare". Verovatno su uboli tender...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Јесу,раде ваљда за инфостан,али радове изводе ужасно лоше.

Баш лоше искуство са њима.

Link to comment

jel menjao neko sobna vrata, trebaju mi kakve preporuke

danke

:)

Nisam, slabo ovde po blokovima ima stolara, ja hteo od kuhinje.

Ima neki ovde u bloku kažu, ali nikako da odem...

Link to comment

ima li neko iskustvo sa akrilnim bojama za zidove? jesu li zidovi sa njima super easy za pranje/odrzavanje? je l moze po njima da se pise flomasterima i posle jednostavno obrise?

Link to comment

sve zavisi, mnogi pišu akrilna, a unutra nema akrilata

 

a to pisanje pa brisanje, to eventualno sa teflonskim, znači, potraži na trulom zapadu, ovde mogu samo da te oderu i uvale ti ogledalce za indijance

Link to comment

ima li neko iskustvo sa akrilnim bojama za zidove? jesu li zidovi sa njima super easy za pranje/odrzavanje? je l moze po njima da se pise flomasterima i posle jednostavno obrise?

 

Како мислиш да са зида једноставно обришеш фломастер ?Сигуран сам сам да ти зид у стану не служи за писање.

 

Квалитет зависи само од једне ствари,колико си спреман да даш пара за њу.Наравно има и лоших боја код нас на тржишту али има и стварно одличних акрилних боја код нас.

Link to comment

Како мислиш да са зида једноставно обришеш фломастер ?Сигуран сам сам да ти зид у стану не служи за писање.

 

 

 

Postoje boje koje služe baš za tu namenu.

Link to comment

Umesto da čisti i kreči, moj kum je svojim klincima, kad su bili mali, dozvolio pisanje po zidu i zid je bio išaran par godina dok su bojice i flomasteri bili zanimljiva igračka.

Ja ne bih imao srca da tako nešto posle prekrečim.

Link to comment

jel menjao neko sobna vrata, trebaju mi kakve preporuke

danke

:)

Pridružijem se pitanju, pri tome bih htela neka lagana harmonika vrata ili klizna. Malecka sobica i  klasična vrata bi mi uzela mnogo prostora i stajala ko šifonjer na sred sobe. Plus ima li neko preporuku za  majstora za rešetke na prozoru ( a da ne moram da krivično  sagrešim i dobijem zatvorske :lolol: htela bih neke jeftine i jednostavne . Trebaju mi i garnišle drvene al to ću drugi put da pitam  -_- 

Link to comment

Umesto da čisti i kreči, moj kum je svojim klincima, kad su bili mali, dozvolio pisanje po zidu i zid je bio išaran par godina dok su bojice i flomasteri bili zanimljiva igračka.

I kod mene je bila ta varijanta...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...