Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Mozes. Poklopac neonke se skida na svakoj razlicito, to moras da vidis sama. Sijalica se skida tako sto se uvrne oko svoje najduze ose za 90 stepeni, i izvuce napolje. Isto tako i starter (plasticno okruglo velicine pola palca). tako se i vraća. Jednostano je koliko i zamena obične sijalice. Ja sam uvek kupovao i menjao i jedno i drugo mada verovatno postoji pravilo kada se sta menja.

Čitam ovaj  topik pre 5  min, isti  problem. Pre 3-4  meseca kupim sve i zamenim, neće. Okreći, obrći,  hoću da  polomim plastiku, neće.  Iznerviram se,  batalim  posao i zaboravim (iznad lavaboa i ogledala je,  pa se može bez nje). Ovo  boldovano je ključ, namestila sam pre 2 minuta,  radi  sad. Mrzzim da mi neko paradira po kući za  zamenu sijalice i slične gluposti.

@darling

sista,  ako zatreba pomoć,  zovi ^_^  

Ako  imaju  neke najskuplje i najkvalitetnije  sijalice za  ovo, javite koje su. I hvala  svima.

Edited by halloween
Link to comment

ako nekom treba pomoc oko zamene obicne sijalice, tu sam majstor, slobodno saljite pm :fantom:

zovite ga, dobijete demonstraciju onog vica "kako bosanac zavrce sijalicu".

Link to comment

A zašto oboje?Jel to stvarno mora zajedno da se menja?

 

 

nisam strucnjak ali po logici je bolje da su ti oboje ispravni jer ja mislim da neispravan/pred crkavanjem starter moze da ti zezne novu sijalicu..a nikad ne mozes znati u kakvom je stanju starter osim da ga promenis

Link to comment

upomooc! ne vidim starter! skinula sam masku (bilo je), skinula neonku (bravo ja), trazim starter, ne vidim ga?! gde je??

inace, cev je zavucena imalo spod gornjeg kuhinjskog elementa, tako da je gledam i pipam odozdo i nemam puno prostora da sagledam situaciju. 

 

 

uhu, jesam dobro upravo izguglala da ja imam neku elektroniku koja pokrece svetlo, pa m starter ni ne treba?! 

Edited by darling
Link to comment

pa starter ti sluzi da podgreje neonke pre nego krenu emitovati svetlost, verovatno ga ima i u tvojoj lampi.

moguce da je skroz ok a da je prethodna neonka dotrajala.

u svakom slucaju ubaci novu neonku i uzivaj. ne preteruj za prvi put :fantom:

Link to comment

nisam kupila novu. skinula sam staru, sutra cu u elektro radnju. pa sam gledala sta jos sve treba da odvalim, da ne idem dvaput. u ovakvim situacijama najcesce primenjujem silu, pa ispadnem glupa. sad sam pametnija, vidis da pitam. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...