Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Ne, nisi me razumeo.

 

Premalo detalja je bilo za bilo kakvu procenu, a dao sam cifru koja bi bila gornja granica.

Edited by Tale
Link to comment

sve sto sam cula je super, mislila sam da ti radovi kostaju dosta vise posto nemam pojma kako se mijenja kabl

 

prasinu cemo da prezivimo. sad samo da razmislim ima li smisla ulaziti u radove po ovoj vrelini ili da cekam kraj septembra.

 

hvala svima :)

Link to comment

Ima li neko preporuku za majstora za farbanje stolarije u Beogradu?

najgrđi posao u završnim radovima

 

ako samo prefarbavaš, najbolje da se sam zabaviš, a ako hoćeš ozbiljno pretumbavanje, bolje se skrpi pa stavi novu

Link to comment

crkla mi neonka. dal cu umeti da je promenim sama? treba da je skinem (to zamisljam da je samo da se cimne levo desno i povuce?!), odnesem u elektro radnju, kupim istu i vratim. citam po netu da treba da promenim i starter?! jel se on skine s neonkom? i tako..

 

kad mi je prosli put dolazio majstor, dobila sam porciju ko vam je ovo radio gospodjo, umesto dve bele, zavrsila sam sa jednom zutom i jednom belom neonkom, dolazio je tri puta!, jer bi neonka prestajala da radi posle par sati, i kao bonus demonstraciju turetovog sindroma uzivo. sve sam to platila.

 

ne svidja mi se da prolazim kroz istu proceduru. dakle, dal ja to mogu sama, i ako da, pliz, uputite me u par recenica kako to najbolje da uradim. 

Link to comment

Mozes. Poklopac neonke se skida na svakoj razlicito, to moras da vidis sama. Sijalica se skida tako sto se uvrne oko svoje najduze ose za 90 stepeni, i izvuce napolje. Isto tako i starter (plasticno okruglo velicine pola palca). tako se i vraća. Jednostano je koliko i zamena obične sijalice. Ja sam uvek kupovao i menjao i jedno i drugo mada verovatno postoji pravilo kada se sta menja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...