Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

E pa meni je obican beli krec preko zida, s tim sto mislim da je tri puta kreceno. U jednom cosku, iza ormana, poceo je sam da otpada i kapiram da ce tu lako da ide jer sam vec probao malo iza ormana da skinem i vrlo lako otpada, ali me malo brine kako ce sve to ici u celoj sobi.

Link to comment

Нема везе,ако је обична полудисперзија не би требало да имаш проблема.

Edited by Блок_64
Link to comment

Help, help help, prilikom seobe kevinog frižidera vidim da se ona neka folija na zadnjoj strani iscepala, to je  valjda neka izolacija, folija ispod koje je kao neki karton . Nije nov frižider al lepo radi i ne kvari se pa bi da mu zamenim tu foliju ako se to uopšte radi . Zna neko, gde ko kako ?

Link to comment

Help, help help, prilikom seobe kevinog frižidera vidim da se ona neka folija na zadnjoj strani iscepala, to je  valjda neka izolacija, folija ispod koje je kao neki karton . Nije nov frižider al lepo radi i ne kvari se pa bi da mu zamenim tu foliju ako se to uopšte radi . Zna neko, gde ko kako ?

 

Ako je samo folija ne sekiraj se vrati i zalepi necim ne verujem da ce mnogo da steti...Ako ima neka zica ili nesto u njoj onda ovlasceni servis.Ja mislim da je to samo mehanicka zastita...

Link to comment

majstor mi je majstorski sjebao strujni kabl na kuhinjskom zidu buseci rupe za ormarice pa smo zbog toga aparate preorijentisali na uticnicu na drugom zidu. sad bismo mijenjali postavku kuhinje i potreban nam je i taj prvi strujni vod, tim prije sto ovaj koji sada radi ne moze da podrzi dodatne aparate.

zna li neko da mi kaze da li je popravka tog strujnog kabla u zidu, ili kako god da se to zove, skupa? koji trosak, redavelicina, mogu da ocekujem?

Link to comment

Ne mogu da procenim cenu, ali tu popravke nema: menja se postojeći za odgovarajući.

 

Cena zavisi od, osim majstora, i od toga da li postojeći prolazi kroz bužir (pa ga je moguće zameniti izvlačenjem i postavljanjem drugog) ili je potrebno štemovanje.

Link to comment

Мени је пре неколико година мајстор тражио око 20 евра за спровођење струјног места са новом утичницом (ако се добро сећам). То је било у склопу већег посла, додуше.

Ако би требало само да се замени кабл, требало би да буде мање за руке.

Link to comment

Pa ne dosta, ali za bar 10€. Ali ne uzimaj ovu moju procenu suviše ozbiljno. Po meni, majstor za sav taj posao, sa tvojim materijalom, ne bi trebalo da uzme više od 50€.

 

edit: hoću da kažem da ne pristaješ na više od toga ako je pogađanje na cenu bez materijala (kabl, bužir, utičnica).

Edited by Tale
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...