Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

lepak za stiropor plus mrežica preko

 

ili drljaj dok ne izdaneš :D

Ja sam u besanim noćima razmišljao o "rigips pločama" onim što se prave pregradni zidovi po kancelarijama.

Ovo sa lepkom, me neko, mislim odavde, razuverio jel može krene taj sloj španca da se odlepljuje od vlage toga što nanosiš.

Link to comment

Kako najlakse da skinem spanski zid? Mislim jasno mi je da treba da ostruzem sve, nego ima li neko sredstvo ili nesto slicno sto bi moglo da ubrza proces?

 

Има средство зове се вода :naughty: .Добро га натопи,шпахтлу у руке и удри.

Link to comment

Мало јача шпахтла ће ти решити проблем,а имаш и такозвану шпахтлу стругач или универзалу шпахтлу оне су оштре на врху.

 

Углавном ту је поента да што боље наквасиш зид.

 

 

Edited by Блок_64
Link to comment

E to "betonski"...

Srećom moj nije bio od te fele.

Naravno majstori su u "izviđanju terena" prvo zagrebali po špancu da vide koji je, pa onda da dogovaramo cenu ????

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

E to "betonski"...

Srećom moj nije bio od te fele.

Naravno majstori su u "izviđanju terena" prvo zagrebali po špancu da vide koji je, pa onda da dogovaramo cenu

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

Мора да загребе да види дали је шпански зид кречен и којом бојом јер ако је кречен водоперивом бојама најебали су,ако ти не буде тешко напиши коју су ти цену понудили или коју си прихватио.

Link to comment

Мора да загребе да види дали је шпански зид кречен и којом бојом јер ако је кречен водоперивом бојама најебали су,ако ти не буде тешко напиши коју су ти цену понудили или коју си прихватио.

Znam da su probali spahtlom da vide kako se skida...A cifre se ne secam precizno jer sam pogadjao gletovanje , krecenje, celog stana i skidanje spanca u recimo 2/3 stana i bilo je to pre cirka 3 godine...Znam da je bila cena ocekivana koju sam cuo od drugih tako da nije bilo cenkanja...

Nego sto menja kojim bojama je krecen kad ga stuzu ionako?

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...