Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Tnx!

 

Ranije sam koristio Kendavil (ako si na njega mislio), ovako je izgledao:

 

470707.jpeg

Kasnije je Henkel izdominirao po prodavnicama u mom mestu, pa sam prešao na njihov program...

Ceniš da je ovaj Kendavil bolji od Henkelovog lepka?

 

Да,доста је бољи.Има и хенкел квалитет али не и за количину новца за који се продаје.

На жалост вероватно ћеш у продавницама мнго лакше наћи хенкел него бисон или кенду.

Доста се рекламирају и то је један од разлога зашто их сви држе,иако су у многим производима нису квалититнији од јефтиније конкуренције.

Link to comment

jesi ih stavljao na kidalicu, pa si sve to tako precizno procenio

 

jebeni lepak za drvo je jebeni homopolimer plastifikovan i pokvaren da bi bio jeftiniji klase d1 do d4 a lepak za tvrdo drvo je obična prevara

 

nijedan od pomenutih uvoznih nema kvalitet za količinu novca koju se prodaje, ako baš volite lepak za tvrdo drvo obeležen sa nepostojećim d5 eno ima bar 10 domaćih koji ga prave od najbolje sirovine na vascjeli svet za razliku od ovih uvoznih koji su napravljeni od povoljnijeg polimera gle čuda

 

žvaka ko kad uđeš u farbaru jebote

Link to comment

Ако си хтео да му даш савет како да прође најјефтиније са лепком за дрво онда си могао и да му објасниш да може сам да га направи од млека и желатина.

Нема потребе да тупиш курац без потребе дали сам их пробао или не.

Link to comment

jesi ih stavljao na kidalicu, pa si sve to tako precizno procenio

 

jebeni lepak za drvo je jebeni homopolimer plastifikovan i pokvaren da bi bio jeftiniji klase d1 do d4 a lepak za tvrdo drvo je obična prevara

 

nijedan od pomenutih uvoznih nema kvalitet za količinu novca koju se prodaje, ako baš volite lepak za tvrdo drvo obeležen sa nepostojećim d5 eno ima bar 10 domaćih koji ga prave od najbolje sirovine na vascjeli svet za razliku od ovih uvoznih koji su napravljeni od povoljnijeg polimera gle čuda

 

žvaka ko kad uđeš u farbaru jebote

Ok gde naći te bolje i jeftinije i kako se zovu?
Link to comment

Maxima Lučani Maxifix D-5

 

Pacom Čačak Pacofix 5E ili Pacofix 5

 

Ramix Čačak  Mixcol D5 

 

ima toga poprilično, jednostavni su proizvodi u pitanju, razliku čine upotrebljene sirovine, a tu uopšte nije loša situacija, za bele lepkove bar ima puno domaćih proizvođača koji to pošteno odrade

 

 

Ако си хтео да му даш савет како да прође најјефтиније са лепком за дрво онда си могао и да му објасниш да може сам да га направи од млека и желатина.

Нема потребе да тупиш курац без потребе дали сам их пробао или не.

 

Ima potrebe, nije stvar u tome da prođe jeftino, nego da ne dobije savet iz radim gradim, proizvodnje takvih proizvoda su domicilne.

Link to comment

stolar na vracaru? treba mi za banalnu uslugu, da mi jednu tablu isece na 40x90cm. uradio bih to sam ali nemam elektricnu testeru.

 

Однеси код оних који секу иверицу, али прво питај да ли и пошто секу твој материјал.

Обичне ручне тестере и циркулари искрзаве иверицу, а и тешко исеку право.

Link to comment

beton boja-saveti,iskustva?

treba/hocu da farbam dobar deo dvorista,neke stubove i jedan plafon(betonsku plocu) sve je napolju/vecina ne kisne..e sad ja sam to zamislila da moze sareno i u svim pravcima i bojama..jel moze?

Link to comment

Maxima Lučani Maxifix D-5

 

Pacom Čačak Pacofix 5E ili Pacofix 5

 

Ramix Čačak  Mixcol D5 

 

ima toga poprilično, jednostavni su proizvodi u pitanju, razliku čine upotrebljene sirovine, a tu uopšte nije loša situacija, za bele lepkove bar ima puno domaćih proizvođača koji to pošteno odrade

 

 

 

Ima potrebe, nije stvar u tome da prođe jeftino, nego da ne dobije savet iz radim gradim, proizvodnje takvih proizvoda su domicilne.

 

Мислим да рамикс једини прави те артикле и да пакује и за остале две.Није ни битно,неко је тражио добар лепак не и јефтин а онда си ти улетео ничим изазван да тупиш курац о којекаквим производима.Пар страна уназад се ниси јавио са таквим идејама него си ћутао,дакле ипак тупиш курац,или немаш своје мишљење.

 

 

 

Ok gde naći te bolje i jeftinije i kako se zovu?

 

Свака фарбара,држи и скупље и јефтиније.Ја имам у магацину миксол од рамикса али само од 200гр.Ако си близу могу да ти поклоним неки да завршиш посао.

Link to comment

Za sada ne treba, hvala.U futuru ću razmišljati da li da neke L profile metalne lepim za podne pločice ili da ih šrafim . Naravno bušenje i šrafljenje bih izbegao ako ikako mogu...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Мислим да рамикс једини прави те артикле и да пакује и за остале две.

 

Ovo je potpuno netačno. A ćutim da ne ulazim u diskusiju sa polutanima, uvek se iznerviram na kraju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...