Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Da javim da je operacija "Leteci pacovi"  (valjda) uspesno obavljena.Nasao sam stirodur 5  i to sa onim falcovima, sto je bio plus.Tacno je to keglo na taj profil ograde.Uglavio ga nista lepio nisam...Videcemo...

Nego , bas me zaintrigirao taj stirodur pre svega zbog tvrdoce...

Cak sad razmisljam da na jednom mestu gde sam mislio ispod kuhinjskog prozora na terasi gde sam mislio da stavim podprozorsku dasku sad iskrojim od stirodura da ne jurim onu plasticnu.

E sad zanima me cime bih mogao ivice da malo zaoblim jel nekom smirglom ili...

Link to comment

Обрати пажњу где га постављаш јер стиродур није паропропусан па да ти се негде не ствара кондез.

Знам да постоји нож за ситропор вероватно ће ти он помоћи у обарању углова али мислим да ће те коштати пуно а нећеш имати прилике често да га користиш.Углавном ти ножеви за стиропор раде на топлоту,тешко да то можеш да урадиш неким другим ножем а да се не примети.

Edited by Блок_64
Link to comment

Hvala na savetu.Za ovo što sam napisao ta nepropusnost je nebitna.A taj specijalizovani noz mi se ne isplati da kupujem za ono što mi treba.Lakse mi je da ga malo po malo grebuckam dok ne zaoblim ????

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Нема на чему.Пробај мало да загереш неки стари нож приликом обликовања тј гребуцкања.Мислим вероватно ћеш купити више него што ти треба па се играј мало са оним делом који ти је вишак.

Edited by Блок_64
Link to comment

Napokon sam danas kupila lepak. Nisu imali ona dva, pa sam kupila Henkelov Moment, piše i EN 204/D2. Kupila sam i šmirglu koja je koštala polovinu lepka :lolol:. Dao mi malo više čovek. Uglavnom, lepak je 200 dindži za 250 g. Treba da se drži pričvršćeno 20 minuta, pa sam odlučila da stavim neko ćebe, legnem, uzmem knjigu i nogama pritiskam. Jbg, nemam stegu.

Link to comment

Pazi, ruku će sigurno da izdrži. E sad, ako je ponovo napadnem nogom  :isuse:. A kao za inat, stalno je nešto otvorena, poluotvorena... A nije mi toliko žao nje, koliko toga što sam ćopala 5 dana nakon udarca.

Edited by kiki
Link to comment

Vezi kanap, ili strunu 5-10 cm iznad mesta gde slecu i resices problem. Izgleda da su golubovi opremljeni uredjajima za bezbedno sletanje koji moze da detektuje cak i kanap.

 

Тека сада видех ово о голубовима.Манице шиљака и осталих глупости.Постоји трака за растеривање голубова.Мислим да кошта око 600 динара.

Link to comment

Тека сада видех ово о голубовима.Манице шиљака и осталих глупости.Постоји трака за растеривање голубова.Мислим да кошта око 600 динара.

Ona lepljiva što ih kao nervira kad slete?Ajd daj link...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...