Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Френк,

имаш да купиш и оне шиљке - метално постоље са танким жицама дужине 10цм, тако да птице не могу да слете.

Раде посао за све површине, и не виде се из далека.

Видео сам их у Снајперу у Призренској, можда има и другде.

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Jel bi bilo veliko zezanje burgijom za metal probusiti rupu u metalnoj zardinjeri debeloj par milimetara?

 

Ако је мања рупа (нпр. до 6мм) и ако имаш среће није.

Од бургије ћеш после морати да се вероватно опростиш.

Link to comment

Френк,

имаш да купиш и оне шиљке - метално постоље са танким жицама дужине 10цм, тако да птице не могу да слете.

Раде посао за све површине, и не виде се из далека.

Видео сам их у Снајперу у Призренској, можда има и другде.

To sam razmišljao da uglavim i da ti šiljci taman popune, ali mi ovo nekako lakše zatvorim i ćao...Za siljke bojim se da bi se pacovi batrgali dok shvate da nema tu mesta. Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ако је мања рупа (нпр. до 6мм) и ако имаш среће није.

Од бургије ћеш после морати да се вероватно опростиш.

Treba mi da probusim da otice voda da bi bila funkcionalna zardinjera. Srecom bar malo otice jer je negde rdja pojela dno. Al bilo bi bolje da otice vise.

Link to comment

Све зависи какву бургију купиш.

Ако купиш руко бургију онда немој да бринеш колико ћеш рупа моћи да пробушиш са њом.Веруј ми да је то једна од најбољих бургија на свету.

 

Све ово остало код нас бош,скил и тако та срања су из Кине.

Edited by Блок_64
Link to comment

To sam razmišljao da uglavim i da ti šiljci taman popune, ali mi ovo nekako lakše zatvorim i ćao...Za siljke bojim se da bi se pacovi batrgali dok shvate da nema tu mesta.

Vezi kanap, ili strunu 5-10 cm iznad mesta gde slecu i resices problem. Izgleda da su golubovi opremljeni uredjajima za bezbedno sletanje koji moze da detektuje cak i kanap.

Link to comment

Све зависи какву бургију купиш.

Ако купиш руко бургију онда немој да бринеш колико ћеш рупа моћи да пробушиш са њом.Веруј ми да је то једна од најбољих бургија на свету.

 

Све ово остало код нас бош,скил и тако та срања су из Кине.

Hvala puno. Probusicu ga nekako.

Link to comment

Нема на чему,веруј ми њихова бургија не може да се пореди ни са једном другом.Ако ти треба на зајам слободно реци.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...