Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

 

"ako nešto znaš, nikad ne raspravljaj o tome"

 

 

ovako treba. nije problem napisati šta se zna ako neko pita, a ko neće da veruje , na volju mu

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

inače, da sam na kapetanovom mestu, zalepio bih ploče, bandažirao iz jedne ruke "uniflotom", kupio neku sitnozrnastu fasadu u boji (1- 1.5mm), navukao je, što će reći gotov posao za jedno popodne

 

lepo izgleda, nije preskupo, izdržljivo što se tiče održavanja i to bi bilo to

Link to comment

Presvlačenje i "osvežavanje" nameštaja, jednostavnih fotelja.

 

Radi li to ko sa foruma ili ima nekog povoljnog majstora?

 

Slične ovim:

 

4.jpg

Link to comment

To onaj 70's dizajn meni to super.

A majstora nemam, imao jednog zajebo me ali koliko vidim zatvorio je, tako da ne moram da upozoravam...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Na mojim postoje još 3 vertikalne letvice između rukonaslona i ove donje potpore.

 

Užasno su jednostavne i udobne, ali im treba osvežavanje.

Link to comment

Не знам да ли се разумемо - мислио сам изнутра. Можда плоче? Она је иначе укопана у кућу, па нема спољних проблема, то је све готово. унутра је све опремљено осим несређених зидова, они ме нервирају

 

mašinski malter je idealan, nađeš neku firmu koja prodaje emikalije i uzmeš uzorak metil celuloze, obećaš da ćeš da kupiš milione tona ako prođe probe

 

dodaš 0,3% na masu običnog maltera i dobro umešaš, naneseš u tankom sloju

 

ako se polakome ovi što dadnu celulozu pa te nagovore da uzmeš i uzorak emulzionog praha, onda možeš još tanje da izvedeš poduhvat

 

mesec dana kasnije omalaš sve i to e to

Link to comment

Koji je najbolji lepak za drvo? Razvalila sam fioku pa moram da je sastavim. Sa prednje strane fioke ima one valjkaste izbočine, a na na stranici gde su ručke rupe u koje to valjkasto ulazi. Mada sam malo razvalila i onu ploču koja je sa strane, ali mi je bitno da ovo uđe jedno u drugo i tu i ostane pa će i taj razvaljeni deo da se uklopi.

Link to comment

Henkel Express '5 minuta', vrlo je jak i brzo suši :)

Nije preveliko pakovanje tako da je odličan da se ima za neke takve hitne intervencije.

 

Ps. Valjkaste izbočine se zovu 'tiplovi' ako ti zatreba u radnji da pomeneš ;)

Edited by akibono
Link to comment

Meni su tiplovi ono plastično što ulazi u zid :).

 

Drže li farbare taj lepak ili ga ima možda po Maksijima i slično? Pretpostavljam da ta vrsta lepka postoji za razne materijale pa treba da naglasim da je za drvo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...