Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Ja imam sličan ovom, i taj wireless fazon vredi svaku paru...

 

35484.jpg

 

Ovaj košta manje od 1500 kinti, ja sam svoj platio oko 1200 jesenas u Woby House-u u V. Stepe.

 

 

uuu nisam znala da ima i vajerles..kuulll..

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Који јак лепак препоручујете за стакло и метал?

На дну стаклене посуде миксера се налази метални носач сечива, пречника око 2цм, са ребрастим дном.

Пробао сам са суперлепком у гелу и са силиконским лепком, у оба случаја се откачило после које недеље.

Dve stvari za razmisljanje:

Jel to bilo "uliveno u plastiku" i predmet je konstantnih vibracija?

Jel bi taj lepak dolazio u dodir sa hranom?

Link to comment

Dve stvari za razmisljanje:

Jel to bilo "uliveno u plastiku" i predmet je konstantnih vibracija?

Jel bi taj lepak dolazio u dodir sa hranom?

 

Дно је стаклено и практично равно. На њега се лепи метални носач величине новчића.

Има вибрација колико хоћеш, а приде и температуре од 50-80C.

Вишак лепка сам састругао, тако да остане само између два предмета.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pitanje za Mireta i sve koji se osecaju kao on: imam garazu koja je neomalterisana sa prilicno uredno i ravno zidanim blokovima. Sta mi je bolje direktno gletovanje ili malterisanje ili nesto trece samo vizuelno da bude lepse i cistije ne mnogo samo da ne deluje nezavrseno

Link to comment

Treba mi lepak da zalepim gumu na gumu.E sad to mesto će posle biti izloženo vodi, što toploj što hladnoj, tako da pitam jel postoji neki specijalni lepak?Ili da uzmem bilo koji?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Не знам да ли се разумемо - мислио сам изнутра. Можда плоче? Она је иначе укопана у кућу, па нема спољних проблема, то је све готово. унутра је све опремљено осим несређених зидова, они ме нервирају

Link to comment

Да,гипсане плоче су ти одлично решење ако нећеш да малтеришеш и глетујеш,али маш доста зезања са профилима.Мој ти је савет узми осб плоче и њих ушафи на зид типловима и ето решења.

Link to comment

Pitanje za Mireta i sve koji se osecaju kao on: imam garazu koja je neomalterisana sa prilicno uredno i ravno zidanim blokovima. Sta mi je bolje direktno gletovanje ili malterisanje ili nesto trece samo vizuelno da bude lepse i cistije ne mnogo samo da ne deluje nezavrseno

 

tankoslojni mašinski malter. ako je majstor vešt, ne mora ni da se gletuje. samo krečenje.

Link to comment

unutra možeš sam zalepiti ploče, upravo se bakćem s tim

 

pa bandažiranje, glet i kreč

 

a tankoslojni malter, kojim đokom da navuče? ;)

Edited by rođeni
Link to comment

Treba mi lepak da zalepim gumu na gumu.E sad to mesto će posle biti izloženo vodi, što toploj što hladnoj, tako da pitam jel postoji neki specijalni lepak?Ili da uzmem bilo koji?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Ja sam djon na patikama za bajk zalepio dvokomponentnim epoksijem (bison) Jeste skuplji al odlican lepak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...