Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Imam ja, problem je što je poslovično prebukiran u sezoni. Mogu sutra da ga pitam.

aj molim te i meni PM, treba mi čišćenje, nema nikakve žurbe

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

fala, zato i pitam sad kad sezona jos nije pocela. treba mi temeljno ciscenje, blinka indikator prljavosti filtera, a to nisam uspela da resim tako sto sam ih istusirala ko obicno.

Edited by darling
Link to comment

Jel' zna neko gde može da se nađe neka ovakva podesiva slavina, ali da priključak ide iz zida.

slavine-armal-design-avanta-slavina-za-s

Pošto se moje pitanje zagubilo lepo molim za odgovor još jednom.

Link to comment

? Prodavnica Nantes kupatila?

Pitao sam kod Ivana i tima i u Enmonu, gledao po netu. Nigde ne nađoh.

Sećam se da sam tamo video slično. Sajt je očaj, probaj da svratiš.

Link to comment

U akvabutiku sam pogledao na sajtu. Nisam našao, ali sam se smrzao kada sam video cene.

Za Nates sam pogledao sajt u međuvremenu. Da, ne možeš se ništa snaći. Sada sam ih i pozvao, nemaju :(

Šurak je pronašao takvu slavinu na buvljaku. I platio je nešto čak ispod 5.000 din. Ali je posle manje od godinu dana, čak duže vreme uopšte bez korišćenja procurela, tako da mi se ne sviđa takav izbor. A ovako, po prodavnicama nigde nema. Izgleda da sam se baš zenuo što nisam izmenio tu vodu da mi ide ispod radne površine.

 

btw: jel' neko skoro ugrađivao sobna vrata nestandardnih dimenzija? Dimenzije rupe su mi 190x77. Da li da tražim vrata negde posebno ili da jurim po netu pa svako koga nađem je dovoljno dobar?

Edited by salerokada
Link to comment

Kako se "najbezbolnije" vade ekseri iz stolica?

 

Elem, od rodbine sam dobio trpezarijski sto i stolice.

Stolice se klimaju i taman posmislim kako bih mogao da ih "rasturim", polepim i ponovo spojim, 

Kada vidim da od 6 stolica, četiri su prikukacene ekserima i to onim malim i srednje veličine.

Kako da izvedem da povadim eksere a da ne oštetim stolice, previše?

Link to comment

Ako ćeš da ih razmontiraš i ponovo spajaš, onda oslobodi sve druge spojeve koliko možeš tako da glava ovih eksera bude koliko-toliko iznad površine drveta.

 

Često se ti spojevi napravljeni ekserima olabave toliko da se ekser relativno lako može izvući, nekada čak i prstima.

 

Ipak, za to probaj da nađeš klešta, poput ovih:

 

8813057_0.jpg

Link to comment

Lupkaš (gumenim) čekićem suprotno od smera kako je zakucan ekser. Kada izvlačiš ekser nekim alatom staviš neku krpu ispod alata (klešta, motorcangle, pajser, keser).

Link to comment

Ako su se rasklimali i tu gde su ekseri, probaj lagano da "nategnes" nogare da odvojis suprotno od tela stolice i onda vratis, mozda glava eksera "proviri" i onda je  capis ovim kljestima...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...