Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Tako je, u Inter s njim! Pa kad nauči da se više ne kurči po youtube-u može da pređe u neki ozbiljan klub eventualno. -_-

Edited by bob loblaw
Link to comment
Jeste vi ikad gledali Neymara ili vas samo nervira sto ga ljudi hvale? 20 golova na 32 utakmice za Brazil, a tek 21 godina... Ne sjecam ih se mnogo koji su imali takav ucinak.Uz to, brazilska liga nije smijesna. Imaju para, talentata nikad nije falilo.
Brazilska liga smešna? Čovek može da kaže da se ne sličan fudbal evropskom ali da nema kvaliteta...Dosta zavisi od mentalnog sklopa Neymara. Definitivno će morati da menja način na koji igra fudbal. Zaista očekujem da ovo bude ili neverovatan pogodak ili neverovatan promašaj od Barcelone. Ako uspeju da prilagode Neymara, rasteretiće Messija i biće još kvalitetniji tim. Mislim da moraju da budu strpljivi sa njime i navijači i uprava kluba i sam Neymar.
Dečko je supertalentovan, ali svi znamo da to ništa ne znači.Ja sam lepo objasnio u kom je smislu brazilska liga smešna - imaš par klubova koji su na nivou evropskih i to je to. Naglasak na "par". Zato i jedva čekam da ga gledam u Evropi.
Link to comment

Tih par se svodi na 7-8. Recimo, Neymar sa Santosem nije bio prvak Brazila, čak ni blizu. Taj, Santos ima trenutno 5 igrača koji vrede desetak miliona evra, a i prodali su bar još 4-5 igrača u poslednjih par godina za taj novac.

Link to comment
Ja sam lepo objasnio u kom je smislu brazilska liga smešna - imaš par klubova koji su na nivou evropskih i to je to. Naglasak na "par". Zato i jedva čekam da ga gledam u Evropi.
Ценим да ти то упопште ниси гледао.
Link to comment
Tih par se svodi na 7-8. Recimo, Neymar sa Santosem nije bio prvak Brazila, čak ni blizu. Taj, Santos ima trenutno 5 igrača koji vrede desetak miliona evra, a i prodali su bar još 4-5 igrača u poslednjih par godina za taj novac.
Prodavao je i Dinamo za te pare pa nam to govori šta o njima i HNL? Prosto, Primera je daleeeko ispred Brazila i vrlo brzo ćemo videti da li je hajp bio opravdan. Plus ima najbolje moguće uslove da se dokaže. Sent from my HTC One SV using Tapatalk 2
Link to comment

Prodavao je i Dinamo, ali nisu Cibalija, Hajduk, Rijeka... S druge strane Corinthians, Sao Paulo, Fluminense, Flamengo, Internacional, Gremio, Cruzeiro, Vasco, Botafogo i Atl. Mineiro jesu... Izuzetno mi smeta potcenjivanje nečega što se ne prati. Povlačiš argumente koji su netačni ili odvode priču u drugu krajnost.Nisam siguran ni da je Primera "daleeeko" ispred Brazila. Primera je dotakla najnižu tačku ove godine u ovom veku, jer Primera nisu samo Real i Barca, već i preostalih 18 klubova, od kojih bar 10 totalno dezorjentisano, u finansijskoj buli i topovsko meso Barcelone i Reala. Valencia ne može da drži korak sa solidnim evropskim klubovima, Atl Madrid živi već deceniju od tri fantastična napadača koja su proizveli, a za CL mesto se bori tim za čije igrače verujem niko nije ni čuo, sem Vele koji je višak u Arsenalu. Sevilla je u padu već tri godine, Villarreal je u drugoj ligi.Daleko je Barca od idealne sredine, jer traži se odmahsad™, konkurencija je ogromna, pripremljena, uigrana iz istog sistema.

Link to comment

Ja to malo karikiram, ali stil fudbala tamo i u Evropi je prilično drugačiji, u taktičkom smislu, ispravi me ako grešim. Idealna sredina u smislu da će oko sebe imati igrače uz koje gotovo pa nije teško biti dobar.

Link to comment

Mene je još Pastore razočarao odlaskom u Francusku. CL nije toliko bitna, igraće je Monako uskoro na redovnoj bazi, čak i nacionalni šampionat sad već dobija kompetativnu dimenziju, ali svejedno - Francuska liga će po meni još dugo biti uljez u tzv. ligama petice.U Sitiju bi mogao sigurno da zaradi iste pare.

Link to comment
Mene je još Pastore razočarao odlaskom u Francusku. CL nije toliko bitna, igraće je Monako uskoro na redovnoj bazi, čak i nacionalni šampionat sad već dobija kompetativnu dimenziju, ali svejedno - Francuska liga će po meni još dugo biti uljez u tzv. ligama petice.
+1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...