Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Bila bi dobra fora skroz.Meni je od trojice Jackson Martinez najomiljeniji™ igrac i nadam se da ce on ipak zavrsiti u nekom klubu koji mi je blizi™ od Monaka.Ima li nekih traceva vezanih za njega?

Link to comment

Neće to njih sprečavati, oni skoro nikada nemaju finansijsku potrebu da prodaju. Oni ne održavaju konkurentnost zadržavanjem najboljih, već odgovarajućom kupovinom. Isključivo će zavisiti od cene koju neko bude ponudio za Martineza. On nije mlad igrač, ima još 5 do 7 godina ozbiljnog igranja fudbala i ako nađu pravu zamenu, neće ni trepnuti i prodati ga. Generalno, imam utisak da je broj kvalitetnih napadača u ogromnom porastu.Ono što će biti zanimljivije je koga će dovesti umesto Moutinha. Za Martineza su svi ozbiljniji klubovi zainteresovani, Dortmund se najčešće spominje.

Link to comment
Neće to njih sprečavati, oni skoro nikada nemaju finansijsku potrebu da prodaju. Oni ne održavaju konkurentnost zadržavanjem najboljih, već odgovarajućom kupovinom. Isključivo će zavisiti od cene koju neko bude ponudio za Martineza. On nije mlad igrač, ima još 5 do 7 godina ozbiljnog igranja fudbala i ako nađu pravu zamenu, neće ni trepnuti i prodati ga. Generalno, imam utisak da je broj kvalitetnih napadača u ogromnom porastu.Ono što će biti zanimljivije je koga će dovesti umesto Moutinha. Za Martineza su svi ozbiljniji klubovi zainteresovani, Dortmund se najčešće spominje.
Ma kakvi. Niti trose puno kad dovode, niti dobijaju puno kad prodaju igraca. Porto kupi kajmak, ali nije on toliko veliki koliki se prikazuje. Agencije drze 3/4 tima Porta i one su kupili igrace i doveli u Porto i one placaju vecinu njihove plate. Samim tim kad se prodaju oni uzimaju i najveci dio kolaca.Tako da je suplja prica o Portovom fantasticnom skautingu, zaradjivanju para itd...
Link to comment

Falcao potpisuje u ponedeljak ( tako pisu spanci).Pokusavaju da dovedu i Kompanya.Da sam ovo procitao prine sedam dana zasmijao bih se. Sada je sve moguce.Rus je rekao da ce potrositi 100M€ a do sada je vec potrosio 70. Ili je ovo sve patka ili je Putin dao zeleno svijetlo (inace vlasnik je rus a glavni sponzor opet rus ali ne isti).

Link to comment

Prema pisanju španskog lista "Marka", Nejmar je od danas zvanično novi igrač Barselone., Brazilac je postigao dogovor sa katalonskim timom i ostalo je još samo da se dogovore neki sitni detalji sa ostalim interesnim stranama koje su učestvovale u sklapanju ovog ugovora.Njegov transfer će biti vredan oko 50 miliona evra, a prema pisanju "Mundo Deportivo" kraljevski klub je nudio 11 miliona evra po sezoni Nejmaru, dok je Barsa davala 7 miliona.Zavrsi se i ta prica, jos samo da se uigraju Mesi i Nejmar i bice svasta :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Aj pa da vidimo tog Nejmara oce li biti barem pola dobar koliko se dize prasina oko njega. Meni se cini da je on novi Robinjo, na korak od zvezde, ali ipak ogranicen igrac za svetski vrh.

Link to comment
Aj pa da vidimo tog Nejmara oce li biti barem pola dobar koliko se dize prasina oko njega. Meni se cini da je on novi Robinjo, na korak od zvezde, ali ipak ogranicen igrac za svetski vrh.
Apsolutno se slažem sa ovim, on mi je malo mačka u džaku za te pare. Brazilska liga je smešna, jer osim dva tri kluba, ostalo su otprilike indijanci, čast izuzecima. Isto tako, vrlo lako može da se ispostavi da je hajp bio opravdan.
Link to comment
Falcao potpisuje u ponedeljak ( tako pisu spanci).Pokusavaju da dovedu i Kompanya.Da sam ovo procitao prine sedam dana zasmijao bih se. Sada je sve moguce.Rus je rekao da ce potrositi 100M€ a do sada je vec potrosio 70. Ili je ovo sve patka ili je Putin dao zeleno svijetlo (inace vlasnik je rus a glavni sponzor opet rus ali ne isti).
Nije Rybolovlev do sada dao nijedan jedini intervju od kako je preuzeo klub pre skoro dve godine, to samo mediji spekulisu da ce izdvojiti 100,200 ili vise miliona...Inace on je bukvalno preslikana verzija Abramovicha, slicnih su godina, slicnog su bogatstva i obojica vole da daju svima do znanja koliko su bogati...Nakon sto je uzeo fudbalski klub, kupio je najlegendarniji penthouse u Knezevini (La Belle Epoque, 310 miliona), svojoj cerki kupio apartman na Manhattanu za 90 miliona, plus vile po Majamiju i na Havajima...Generalni sponzor je Fedcominvest ciji je vlasnik jos jedan tajkun, Alexey Fedorychev koji je pokusavao da kupi klub pre nekoliko godina, ali tada Albert nije zeleo da proda vecinski deo kluba...Rybolovlev zeli da napravi tim koji ce moci da uzme Ligu Sampiona one tamo godine, tako da ce trositi koliko god bude potrebno, a Fedorychev je mafijas kome treba masina za pranje para, win-win...Sto se tice Neymara on ce zavrsiti ili kao Ronaldo ili kao Quaresma, ima sav potencijal ovog sveta da bude opak igrac, ali isto tako morace da prilagodi svoju igru novom klubu...Hipoteticki, za njega bi najbolje bilo da ode u Inter, bio bi prva zvezda tima i mislim da bi mu italijanska liga najbolje lezala, medjutim zbog krize i ostalih stvari, od toga nema nista...Da li ce igrati u Barsi ili Realu potpuno je svejedno, morace da prihvati cinjenicu da nece biti glavni i samim tim morace da bude manje cirkuzant, a vise timski igrac...Ne svidja mi se sto ga mnogo ljudi u svetu vec hejtuje a gledali su ga na 2-3 prijateljske utakmice u dresu Brazila, znam da je sve to zbog hajpa koji mediji prave, ali stvarno je u pitanju odlican igrac...Neverovatan dribling, brzina, odlican pregled igre, dobro koristi obe noge, treba jos malo fizicki da ojaca i da manje komplikuje kad ne treba, on jeste izuzetno atraktivan, ali je to nekad na stetu tima...
Link to comment

Kakav crni Inter u Italiji bi ga polomili ko mace muskatlu. Najbolja mu je Spanija zato sto se tamo ne igra cvrst fudbal kao u ostalim ligama petice.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Apsolutno se slažem sa ovim, on mi je malo mačka u džaku za te pare. Brazilska liga je smešna, jer osim dva tri kluba, ostalo su otprilike indijanci, čast izuzecima.Isto tako, vrlo lako može da se ispostavi da je hajp bio opravdan.
Jeste vi ikad gledali Neymara ili vas samo nervira sto ga ljudi hvale? 20 golova na 32 utakmice za Brazil, a tek 21 godina... Ne sjecam ih se mnogo koji su imali takav ucinak. Uz to, brazilska liga nije smijesna. Imaju para, talentata nikad nije falilo.
Link to comment

Brazilska liga smešna? Čovek može da kaže da se ne sličan fudbal evropskom ali da nema kvaliteta...Dosta zavisi od mentalnog sklopa Neymara. Definitivno će morati da menja način na koji igra fudbal. Zaista očekujem da ovo bude ili neverovatan pogodak ili neverovatan promašaj od Barcelone. Ako uspeju da prilagode Neymara, rasteretiće Messija i biće još kvalitetniji tim. Mislim da moraju da budu strpljivi sa njime i navijači i uprava kluba i sam Neymar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...