Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Posle Falkaa J.Rodrigez jos jedno kolumbijsko dete, a tu je i J.Martinez :Hail: (takodje i Kleber ali ga je povreda sjebala skorz) . Ajmo u nazad malo, kako su svake godine imali odlicne napadace pa ih prodavali i zamenjivali ih novim (cesto) jos boljim- Hulk, Falkao, Kvarezma (finansijski gledano), Luis Fabiano, jos u nazad Derlei koji je doveden za kikiriki i uvaljen Rusima.Skauting i klupska politika na 1 vrhunskom nivou™.

Link to comment

@keksi krem: Što vam™ Rus ne sagradi lepši, veći, i stariji stadion, da ne gledamo više onu providnu tribinu iza jednog gola sa nekim lukovima?

Link to comment

Monaco je uvijek imao vrhunske napadače. Ibrahima Toure je trpao dosta golova, koliko sam primijetio, ali ga nikad nisam gledao. Znam da je govorio da bi došao u Arsenal.Elem, sve više kolaju priče da Vermaelen odlazi (danas se spominje Napoli) te da je postignut dogovor sa Ashleyem Williamsom, atentatorom na Van Persieja, kapitenom Swansea i glumicom u seriji "How I met your mother". Kiks koji je napravio u oproštajnoj Fergusonovoj tekmi na OT-u mi ne ulijeva povjerenje u njega.

Link to comment
@keksi krem: Što vam™ Rus ne sagradi lepši, veći, i stariji stadion, da ne gledamo više onu providnu tribinu iza jednog gola sa nekim lukovima?
Idi na google earth i pogleda malo teritoriju Monaka. Tamo ne mozes ni iglu ubaciti a kamoli stadion. Sada se sire prema moru.
Link to comment
Elem, sve više kolaju priče da Vermaelen odlazi (danas se spominje Napoli) te da je postignut dogovor sa Ashleyem Williamsom, atentatorom na Van Persieja, kapitenom Swansea i glumicom u seriji "How I met your mother". Kiks koji je napravio u oproštajnoj Fergusonovoj tekmi na OT-u mi ne ulijeva povjerenje u njega.
A sa likom iz Evil Dead franšize, i gunnery chiefom sa Normandije, sa njima ništa? :unsure:Williams je celu prošlu sezonu (i značajan deo prethodne) odigrao kao karikatura premijerligaškog defendera, poklonio je pola golova koje je Swansea primio (od onog što sam ja gledao, doduše). Ne bih ga gledao u LFC nikako, posebno ako je bivši trener bolećiv prema njemu pa mu toleriše greške...
Link to comment

Haha, navodno je Porto prodao ovu dvojicu Monacu za 70 miliona, ali Martineza za 69, Moutinha za milion - da bi zajebali Sporting, ovako moraju da im plate samo 200k :D

Link to comment

Ne, Martineza nego Rodrigueza. Očekivao sam tako nešto (mada ne u ovoj razmeri), jer 25% transfera ide Sportingu, dok od Rodrigueza Portu ide ide 90%.edit. Odlična kupovina. Deru ih, ali odlična kupovina.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Haha, navodno je Porto prodao ovu dvojicu Monacu za 70 miliona, ali Martineza za 69, Moutinha za milion - da bi zajebali Sporting, ovako moraju da im plate samo 200k :D
:lolol:ovo kao blatche koji hoce da potpise minimalac da bi wizardsi koji su ga amnestirali placali sto vecu razliku. Edited by Timmi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...