Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Moutinho i James Rodriguez navodno jako blizu Monaca.
Navodno su njih dvojica i Falcao definitivno zavrseni jos pre nedelju dana kada je Jorge Mendes svratio u knezevinu da potpise neke papire...Izgleda da pokusavaju i Mangalu da uzmu od Porta...steta sto Lucho nije malo mladji pa i da njega dovuku...Od ostalih, Valdes je valjda dogovoren, dok je Cassano isto navodno blizu (i njegov menadzer bio u poseti)...Alves, Tevez, Evra, N'Koulou, Sakho, Cabaye su sledeci na listi zelja...
Link to comment

Zašto bi vas čudilo to što je svaki fudbaler povezan sa Đokovićevim sugrađanima?1.Imaju para k'o blata.2.Imaju povlašten položaj u odnosu na ostale francuske klubove zbog poreza.3.Imaju ambicije i praktično 20 mjesta u timu koja treba promijeniti da se ambicijama udovolji.4.Španski klubovi su, prema nekim glasinama, u takvoj krizi da je vrlo moguće da će na izlaznim vratima biti puno veća gužva i sa zvučnijim imenima nego na ulazu za Pirineje. Osim toga, i Barca i Real će krenuti u neku rekonstrukciju tima za iduću sezonu tako da nije ni čudo da se dosta njihovih igrača povezuje sa odlascima (Valdes, Alves, Fabregas, Alexis Sanchez, Tello; Xabi Alonso, Casillas, Cristiano Ronaldo, Higuain, Modrić), posebno ako se uzme u obzir da Mourinho voli vući neke igrače za sobom.5.Sajtovi koji pišu o glasinama neke od glasina sami izmisle bazirajući se na ono: a) što oni misle da određenom klubu treba, b) što bi se uklapalo u profil igrača koji su već dovodili i c) što je dostupno na tržištu.Npr., Arsenalu fali defanzivni vezni godinama pa je svaki sajt rastezao priču sa M'Vilom sve dok ovaj nije zapalio za Rusiju. Otkako je Van Persie otišao u United, situacija je još i gora obzirom da su napadači atraktivnija roba od zadnjih veznih (recimo, ja bih sad bez ikakvih problema mogao napisati tekstove o najmanje šest napadača koji sigurno™ dolaze u Arsenal čisto zato što su ti napadači na prodaju, a Arsenal traži najmanje još jednog). Dovoljno je da katalonski list Sport.es objavi da je Arsenal dogovorio Higuaina da sve i jedan neslužbeni sajt koji ima veze sa Arsenalom, pozivajući se isključivo na taj izvor i na činjenicu da je Real službeno najavio da Higuain odlazi, objavi tu glasinu. Takav vakat došao - bitno je objaviti informaciju što prije, nema veze da li je tačna.

Link to comment
Ne znam dal sam vam pomenu da ja Monako simpatisem od malih nogu.
ja od vremena Anrija i Trezegea.posle je ekipa sa Zilijem, Rotenom i Morijentesom koja je te sezone igrala najlepsi fudbal u Evropi samo pojacala simpatiju.
Link to comment
ja od vremena Anrija i Trezegea.posle je ekipa sa Zilijem, Rotenom i Morijentesom koja je te sezone igrala najlepsi fudbal u Evropi samo pojacala simpatiju.
Vidjeli smo tu ljepotu u finalu i kako je razmontiran od strane Murinja.Jeste, sad cijeli PPP navija za Monako od malih nogu... e ja ih mrznim od malih nogu. Dabogda cijelu knezevinu progutalo neko nevrijeme!Navijam za PSG! Edited by MiddleClass
Link to comment

E jebiga, a ja bas krenuo da pisem moju pricu :DIskreno za Monaco navijam od kada sam poceo da pratim fudbal...prvi idol mi je bio Klinsmann i u tom trenutku se potrefilo da igra za Monaco pa mi je to automastki postao najdrazi klub...Nakon njega dolazi Sonny Anderson i vec tada postajem potpuno zaljubljen u Les Rouge et Blanc :wub:I onda taman kada je Sonny napustio klub nadao sam se da ce i sledeci moj idol doci u Knezevinu, medjutim Ronaldo odlazi u Italiju i prekida niz...2 od 3 moja omiljena igraca svih vremena su igrala za Monaco...Inace je Monaco potpuno smekerski grad/drzava, jedno od najlepsih mesta na planeti, savrsena klima, stadion odmah pored mora, poreski raj, gomila ruskih prostitutki, nekako im lezi da imaju jebacki fudbalski klub...

Edited by keksi krem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...