Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Ranieri ostaje u Monaku.
99% ostaje, izgleda da cekaju da Mourinho i definitivno otpadne iz kombinacije (navodno se pominje i Quique Sanchez Flores)...Ranieri ima jos godinu dana ugovora, na kraju krajeva, bolje on nego Mancini i njemu slicni...
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

West Ham izgleda pregovara za Ambrosinijem.nisam nijednom gledao Milan ove sezone, ima li jos koju sezonu u nogama na visokom nivou?

Edited by Sundance Kid
Link to comment
ako ti je za utehu, utakmicu sezone odigrao je protiv Barse.
Jel' onda kada ga je Mesi u nekom 55. minutu 3,4 puta zalomio u roku od isto sekundi, ovaj delovao kao da je pao sa Marsa, a onda zasluzeno dobio izmenu vec u sledecem napadu? Nisam detaljnije pratio italijansku ligu ove sezone, ali ako mu je to najbolja tekma onda kuku lele West Hamu.edit: mada, verovatno si mislio na prvi mec... onda i nisam napravio najbolje poredjenje. Edited by Segundo
Link to comment

Ortak koji se lozi na Arsenal tvrdi da je klub dogovorio transfer Jovetica za 24 miliona funti, te da ce imati nedeljnu platu od 100 hiljada. Navodno, cekao se rasplet oko igranja u LS, te su se kockice sklopile kada je Arsenal izborio ucesce, a Viola ostala na 4. mestu.

Link to comment

Ne znam šta je Rodžersu u glavi, pošto je on izgleda njegova želja. Naravno Ture nije loš igrač, ali ovo ima smisla samo ako je pristao na platu do 60k. A to, naravno, nije moguće, osim ako Liverpul nema nekog čarobnjaka. Taokođe se pominje i jedan od najboljih štopera u istoriji (Football Managera), Kirjakos Papadopulos. Ne pratim baš toliko Bundesligu da bih znao koliko je dobar, ali ako je 50% onoga iz FM-a, KUPUJ!

Link to comment

Ma dobro Papadopoulos (mada, koliko vidim, nije se naigrao ove sezone), ali Kolo Toure...mislim, to je kao da se opet pravi tim za šesto mesto...

Link to comment

Dobar je Papa, ali ako dobro ne utope Škrtela malo preskup. Koliko vidim, ovo za Touréa nije ništa konkretno kao vest, imali smo™ bar 5 takvih od marta, plus dve znatno ozbiljnije transfer najave koje su tvrdile da se u pregovorima sa nekim metama daleko odmaklo i onda ništa... Btw, onaj New Zealander Rojas kog su novine povezivale sa LFC-om prešao je po isteku ugovora u Stuttgart. Lepo.

Link to comment

Za početak, ja bih izbegavao Afrikance što je više moguće, zbog KAN-a. Oprostio bih eventualno jednog i to je to. A ovo za Turea ja se samo nadam da se mediji zabavljaju nakon što je EPL završena.

Link to comment
Ma dobro Papadopoulos (mada, koliko vidim, nije se naigrao ove sezone), ali Kolo Toure...mislim, to je kao da se opet pravi tim za šesto mesto...
dobar je papa, ali nije bas lako igrati bez kolena. u decembru operisao koleno i jos se nije oporavio, inace je standardan i vrlo, vrlo dobar.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...