Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Dovescemo neko veliko imé u to ne sumnjam. Zao mi je sto ife Carlo jer je jednostavno bio gospodin iako je pravio dosta gresaka na pocetku. Ranieri ostaje u Monaku.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Da li je moguće da Mourinho-Chelsea i Ancelotti-Madrid transfere uslovljava ista glupost, tj. nespremnost Reala i PSG-a da se odreknu obeštećenja i tako izađu u susret bivšem treneru? (Ili nespremnost Reala i Chelsea da obeštećenje plate?)Ni bogatijih klubova, ni većih stipsi.

Link to comment

Slazem se sa tobom da su chelsea i real madrid stipse. Sto se tice obestecenja, kada treneri prestanu da traze nadoknade kada popiju otkaz, onda ce kublovi trebati prestati da traze obestecenja.

Link to comment

Ma razumam ja princip potpuno, ali u konkretnim situacijama - trener hoće da ode, ti hoćeš da se otarasiš trenera, u svačijem je interesu da novi trener bude što pre postavljen da bi bio uključen u kupoprodaju/pripreme za sledeću sezonu - zašto opet insistirati na tamo nekoj kompenzaciji? Nikom se ne čini usluga, osim eventualno što će neki number-cruncher u klubu moći da se pohvali da je izbalansirao budžet preko ili ispod neke zamišljene crte...

Link to comment

PSG bas i ne zeli da ga se otarasi. Tu je problem. Veceras je Carlo dobio trofej za najboljeg trenera, a izgledao je kao na sahrani. Danas je trazio od kluba da ga puste u Real sto je klub odbio. Da se ispravim za ono maloprije: Real Madrid jeste stipsa a Chelsea-u je valjda dojadilo da placa astrlonomske sume za dovodjenje trenera.

Link to comment
Ma razumam ja princip potpuno, ali u konkretnim situacijama - trener hoće da ode, ti hoćeš da se otarasiš trenera, u svačijem je interesu da novi trener bude što pre postavljen da bi bio uključen u kupoprodaju/pripreme za sledeću sezonu - zašto opet insistirati na tamo nekoj kompenzaciji? Nikom se ne čini usluga, osim eventualno što će neki number-cruncher u klubu moći da se pohvali da je izbalansirao budžet preko ili ispod neke zamišljene crte...
Naravno, bas mi djelujes kao tip kojem je normalno da se oprosti x miliona evra jer je to svima u interesu... :isuse: Edited by MiddleClass
Link to comment

Da sam Roman Abramovič Milijarder (posedujem palatu i jahtu), bilo bi mi normalno. Kako je takvim ljudima normalno da oteraju trenera koji ih iznervira i isplate mu X miliona evra kao nadoknadu za (neispunjen) višegodišnji ugovor, a nije im OK da treneru čijim su učinkom zadovoljni izađu u susret i oproste X miliona evra?

Link to comment
Chelsea obično ne plaća astronomske sume za dovođenje trenera, nego za prisilno odvođenje.
Platili su 15M€ Portu da bi doveli specijalnog 2
Link to comment
Da sam Roman Abramovič Milijarder (posedujem palatu i jahtu), bilo bi mi normalno. Kako je takvim ljudima normalno da oteraju trenera koji ih iznervira i isplate mu X miliona evra kao nadoknadu za (neispunjen) višegodišnji ugovor, a nije im OK da treneru čijim su učinkom zadovoljni izađu u susret i oproste X miliona evra?
Do sada je chelsea samo tjerao svoje trenere.
Link to comment
A Real kao nije?
Najveći transfer u istoriji ostvariš tako što Mančester Junajtedu daš novac za Kristijana Ronalda, a pojedini te prozivaju zbog kazni za parkiranje... Eh...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...