Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ma jok, tu navodnu klauzulu o prelasku u Real vecina novinara demantuje, drugi kazu da je to nesto sto imaju i Torres i Aguerro u svojim ugovorima...plus, Atletiko i Real imaju "dzentlmenski sporazum" u vezi (ne)prelaska igraca ...Navodno Falcao zeli sto bolje da se spremi za Svetsko prvenstvo sledece godine pa mu i odgovara sto ce igrati samo francusku ligu i kup, tako da izostanak Lige Sampiona nije nikakav problem...vazna je plata od 10 miliona...Sledeci sastanak fudbalskog saveza i celnika Monaka je sledece nedelje, valjda ce se i taj problem resiti pa da Rybolovlev krene neometano da trosi pare...
Pa ja bih bas volio da se Monako pojaca kako najavljuju, prventsvo ce biti zanimljivije.Trenutno gledaju kako da srede stadion, to jest kako da povecaju broj loza.Prica se da i Valdes dolazi. Navodno su se dogovorili. Edited by borris_
Link to comment

@borris - hvala.Arsenal izgleda potpisao ugovor sa Yaya Sanogom, a vjerovatno i sa njegovim bratom Yaya Beznoge. Visoki napadač iz Auxerrea, Francuz, navodno sklon ozljedama... Ako ništa, Diaby će imati društvo tokom rehabilitacija. Sve više se spominje Rooney kao ozbiljna meta. Arsenalu sa platnog spiska odoše Aršavin i Squillaci, još ako se uspijemo™ riješiti Chamakha i Bendtnera, eto fino pokrivene Rooneyeve plaće. Bez obzira na ovo što ducca i ostali rekoše za njega, ja bih ga doveo ovog ljeta (ali 01.07.2013, ne da se tovi i svira kurcu preko ljeta) i riješio pitanje vrhunskog napadača. A i Cazorla ga voli zbog PES-a - govorio je još dok je bio u Villarrealu da igra sa Unitedom na PES-u samo zbog Rooneya. Nakon nedjelje i finalnog izdanja tabele (ako ne bude tog play-offa, tojest) biće puno toga jasnije.Benteke je prava zvijer od igrača, ali mi se čini da Arsenal baš i ne gleda u tom pravcu. Čini se da ga iz nekog razloga smatraju sličnim tipom napadača kao što je Giroud pa da neće ići za tim da ga dovedu.Sagna kaže kako ga suigrači već zajebavaju da će igrati za PSG, on ostavlja otvorenu mogućnost da zaigra i za Monaco, ali i da ostane u Arsenalu. Obzirom na nivo njegovih igara ove sezone (kvalitet centaršuteva mu je takav da bi i Ćirković bio ozbiljan upgrade), ako je stvarno tačno da Anži nudi 12 miliona funti za njega, tu ponudu treba odmah prihvatiti i dovesti nekog desnog beka ili promovirati tog Bellerina iz omladinskog pogona kao back-upa za Jenkinsona.Wanayama bi bio fino pojačanje za zadnjeg veznog, a sponzorski ugovor sa nekakvom kenijskom bankom bi mogao implicirati da tu ima vatre. Njega, doduše, hoće i United.Ako United proda Evru u Monaco kako se priča, Baines je logična kupovina. Vjerovatno bi ga, nažalost, slijedio i Fellaini.Barca bi za Valdesovu zamjenu htjela Reinu. Villa je, prema posljednjim informacijama, bliži Tottenhamu nego Arsenalu.Conte je produžio ugovor sa Juventusom, tražio je dva vrhunska napadača između ostalih pojačanja. Najčešće se spominju dvojica koji su i na radaru™ Arsenala - Jovetić i Higuain. Kako se u sve to uklapa Llorente koji im treba doći po isteku ugovora, ostaje da se vidi.

Link to comment

Prelazak Runija u Arsenal bila bi revolucija. Siguran sam da bi taj transfer dovukao još neku mega-zvezdu u Arsenal.Mada je neuporedivo logičnije da završi u PSG, Bajernu ili Barsi/Realu.

Link to comment

Nije, ali je se debelo kosi sa Vengerovim dosadašnjim imidžom. Runi je, šta god pričali, zverina od igrača. Samo sa tim transferom (namerno previđam to da će Jedinstvo da se pojača), Arsenal je negde ravnopravan sa Šešeljevim amanetom.

Link to comment
@borris - hvala.Arsenal izgleda potpisao ugovor sa Yaya Sanogom, a vjerovatno i sa njegovim bratom Yaya Beznoge. Visoki napadač iz Auxerrea, Francuz, navodno sklon ozljedama... Ako ništa, Diaby će imati društvo tokom rehabilitacija. .
:DPricali su da je vec potpisao za Lille (on ne njegov brat).Najbolji napadac u mladjim kategorijama, bio bi vec sada u PSG-u ili Monaku da nije slomio koljeno i zamalo prestao da se bavi sportom (radio u nekoj piceriji).Dobro pojacanje za podizanje morala Diaby-u.Rooney se dovodi u vezu sa Monakom :lol:
Link to comment

Deja vu, ovaj put Monaco. Mada bi mogli da probaju sa Mark Hughesom prvo...A cika Faljiju su sigurno usijani telefoni ovih dana...

Link to comment
Pa ja bih bas volio da se Monako pojaca kako najavljuju, prventsvo ce biti zanimljivije.
Ajde i ja da priznam da mi se PSG najvise svidja od svih ostalih konkurenata, narocito zbog Ibre, i drago mi je sto su uzeli titulu ove godine :) Inace ne znam ko to siri glasine, da li menadzeri pokusavaju da dobro naplate svoje igrace ili novinari bezveze lupetaju...Ispada da je Monako zainteresovan za sve igrace iz domace lige, za sve francuze iz Premijer lige, za sve igrace Barselone, za sve trenere preko 35 godina,itd...
Link to comment

Бентаке тражи да му се повећа плата и изгледа остаје у Вили, Де Вриј и Класе продужили уговоре са Фејнордом...

Link to comment

A što ne dovedete™ Specijalnog, još samo tu nije bio? Posle može da se hvali kako je preporodio maleni PSG i sa svojih deset prstiju napravio od njega respektibilan CL tim...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...