Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Kao veliki navijac Monaca vec dve godine se patim prateci drugu francusku ligu, plus nekoliko godina pre toga dosta bledih sezona od onog poraza u ligi sampiona...Trenutni vlasnik je Dmitry Rybolovlev (veoma slican Abramovichu po godinama, bogatstvu i "filozofiji ulaganja") i obecao je da ce se debelo otvoriti kada se klub vrati u prvu ligu...Jos jedan intersantan lik je Alexey Fedorychev, veoma mutan ruski mafijas cija je firma Fedcominvest dugogodisnji generalni sponzor kluba, kao i teniskog turnira i trke formule 1 u knezevini...Navodno je Falcao kontaktiran jos nakon one utakmice u superkupu protiv kluba koji takodje zeli da ga dovede, i vec mesecima se vrte ti tracevi, ali verovacu tek kada se nesto zvanicno objavi...Takodje se isto pricalo da bi i Mourinho mogao da preuzme klub, ali eto najverovatnije se vraca u Englesku, a i tome sam se potajno nadao...Ako stvarno dodje Falcao bice do jaja, on mi je trenutno medju tri omiljena igraca (Neymar i Ronaldo ipak najgotivniji), ocekujem zanimljiv prelazni rok...

Edited by keksi krem
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Kako stvari stoje i kupiće svih 20 ako treba. Eto bar da se uspostavi neki rivalitet u Francuskoj. Makar ga formirala i dva gej tima.

Link to comment

Trebaće im 2-3 sezone i brdo novca da dođu rame uz rame sa PSGom. Lako je bilo PSGu, jer je došao na livadu u Francuskoj, pa je opet prve godine bio tropa. Nema tu mnogo igrača na kojima može da se nadogradi. U potencijalu, Ocampos i Carrasco su dva igrača za vrhunski tim. Subašić nije loš golman za rezervu. Riviere je očigledno zaglavio i pitanje je da li on ima kvalitet za takav tim, projektovano u budućnost. Potreban je i novi trener, recimo Pellegrini.Ono što ja preporučujem je kupovina francuskih igrača iz lige, pa da se na to dodaju stranci. Ne bi bilo na odmet ni probati sa Remyjem. Istina kupovinom domaćih igrača slabe kvalitet lige, ali će dovesti igrače koji su priviknuti na francuski fudbal i ugurati novac ligašima što će na duži period da donese poboljšanje lige.

Link to comment

i Senegalac Toure im je dobar, najbolji strelac u ove 2 sezone.od igraca za vise domete imaju i mladog zadnjeg veznog Mendyja, urugvajskog stopera Kagelmachera, jos jednog DM-a Ndingu, Kongoanca koji je prosao Okserovu skolu, a i mladi napadac Germain bi mogao da igra u timu koji konkurise za CL mesto u buducnosti.a pored Falcaoa, koliko sam cuo, jure i Nasrija, Teveza, Meneza i Lacazettea iz Lyona.

Link to comment

Sad je i definitivno Monaco ponovo u prvoj ligi, tako da ruski milijarder moze da pocne da se bahati u prelaznom roku :)Od sadasnjih igraca najvise mi se svidjau Ocampos, Dirar, Mendy, Carrasco i Toure, mada je ceo tim dosta mlad i trebace dosta pojacanja ako se odmah juri titula sledece sezone...Ne znam da li ce Ranieri ostati trener posto je on bio rezervna opcija kada je City osvojio titulu u Engleskoj, navodno je Mancini vec bio dogovoren prosle sezone jer mu se smesio otkaz...Mesecima se spekulisalo da bi Mourihno mogao biti trener, ali ako sada Mancini stvarno dobije otkaz, ne bi me cudilo da on preuzme klub...jebiga, ni on ni Ranieri mi se uopste ne svidjaju...Sto se tice pojacanja, Falcao je najzvucnije ime koje se spominje...kontaktiran je i Neymar, ali to bi bilo previse dobro da bude istinito,,,Takodje, pominju se i Diego, Moutinho, Nasri, Sakho, Lisandro, Tevez, Aubameyang, Ruffier, Mandanda, itd...

Link to comment

da, Lisandro Lopez mi deluje kao realna opcija u napadu, posto kontam da ima ogromnu platu, a u Lyonu su okrenuti mladjim snagama u poslednje vreme. a i ne verujem da ce Falcao pristati da dodje u tim koji ne igra CL.voleo bih da se vrati Ruffier, odlican golman i jedan od retkih igraca zbog kojih mi je bilo krivo sto je morao da ode nakon ispadanja.

Link to comment
Sad je i definitivno Monaco ponovo u prvoj ligi, tako da ruski milijarder moze da pocne da se bahati u prelaznom roku :)Od sadasnjih igraca najvise mi se svidjau Ocampos, Dirar, Mendy, Carrasco i Toure, mada je ceo tim dosta mlad i trebace dosta pojacanja ako se odmah juri titula sledece sezone...
Ocampos i Carrasco su najbolji po meni. Ocampos ce biti opak igrac za nekoliko godina (ima tek 18 godina).Toure je postigao 16 golova jesenas a odtada samo jedan. Nije taj nesto dobar.Monaco prvo treba da se dogovori sa federacijom u vezi poreza. Federacija trazi da se Monaco prijavi na fr teritoriji kako bi imao iste uslove kao i ostali klubovi u fr. Trazili su da im Monaco plati 200M€ da bi mogao dase takmici u Ligue 1 sledecih 5 godina. Klubih je tuzio.
Link to comment

PSG-a, ne Monaca.Izgleda da je sve dogovreno.Monaco prvo treba daa se dogovori sa federacijom â tek onda cemo poceti pricati o dolascima.

Link to comment

Bayern je demantovao da Azmner™ dolazi.Subašić, golman Monaca, kaže da su im rekli da je Falcao njihov od ljeta. Ako je to tačno, El Tigre će postati novo ime na spisku vrhunskih napadača koji su igrali u Monte Carlu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...