Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Guti je vec potpisao cini mi se za neke Turke, nesto mi je Besiktas u glavi ali nisam 100%.Ali ovo za Raula je sramota, covek je legenda i koliko god bio mator i beskorisan nije u redu da bude ovako tretiran. Mora postojati valjda i neko postovanje. Ako je vec Murinjo dripac neotesani, uprava i navijaci su ti koji moraju stati u zastitu Raula makar da dostojanstveno ode iz kluba kome je toliko dao. Muka mi je vise od tog Murinja :puke:

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Guti je vec potpisao cini mi se za neke Turke, nesto mi je Besiktas u glavi ali nisam 100%.Ali ovo za Raula je sramota, covek je legenda i koliko god bio mator i beskorisan nije u redu da bude ovako tretiran. Mora postojati valjda i neko postovanje. Ako je vec Murinjo dripac neotesani, uprava i navijaci su ti koji moraju stati u zastitu Raula makar da dostojanstveno ode iz kluba kome je toliko dao. Muka mi je vise od tog Murinja :puke:
nije to murinjova stvar. raula su najurili pocetkom prosle sezone kada je imao sastanak sa predsednikom kluba koji mu je objasnio da real vise ne racuna na njega. cini mi se da sam kacio tu vestjebiga, ko ce na dalekom istoku kupovati raulove dresove, a na to mesto mozes dovesti nekoga ko ce postici novi rekord u valjanju majica
Link to comment

Успут, има 33 године. Нема потребе више да игра. Тужно је како људи понекада не знају да оду на време.

Link to comment

Tako je Murinjo i Stankovica hteo da otera...U principu, Raul i Guti i jesu visak...Ja ocekujem Real u slicnom sastavu ovom:KasiljasRamos-Garay-Pepe,MarceloRonaldo-Kedira-Diara-Di MariaKakaIguainProsto nema mesta za Gutija i Raula...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...