Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Ima potencijala, ocigledno. Elem, 6 miliona, ne znam sta da mislim, te pare za jangstera iz cetvrte tj. trece lige nije malo, ali opet...7 je dao za Bebea... Nadam se da je deda dobro "uradio domaci".
partizan takve dovodi za djabe.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Besmisleno je odbiti 50M za Silvu ako vec nisi u mogucnosti da pravis tim kakav ti se prohte. U ovoj sezoni, recimo, odsustvo Silve bi se Milanu jedva i projektovalo na rezultate, a nimalo na generalnu ocenu sezone. Za 50 miliona, sa druge strane, mogu da se kupe 3 ozbiljna igraca. Ziru i Podolski dakle u Arsenalu. Sta je sa Zervinjom? Kakva je to kupovina bila, mila majko.
Pa, nije da se odsustvo Silve nije odrazilo na rezultate Milana. Da su im mogli igrati on i Cassano chitave sezone, bili bi daleko blizi tituli. Ali bez obzira na to, 50 miliona - prodao bih ga lagano i odmah, iako je po meni najbolji stoper na svijetu.
Link to comment

Izgleda da ce Inter da proda Julia Cesara, a dovede Handanovica za nekih 15 miliona. To bi znacilo i vjerovatno da ce Viviano u Fiorentinu.

Link to comment
Izgleda da ce Inter da proda Julia Cesara, a dovede Handanovica za nekih 15 miliona. To bi znacilo i vjerovatno da ce Viviano u Fiorentinu.
Dok bi Brkić verovatno postao opcija broj 1 u Udineseu.edit. Rasprodaće ceo tim, ako ovako nastave. Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Izgleda da ce Inter da proda Julia Cesara, a dovede Handanovica za nekih 15 miliona.
:isuse:Taj Handanovic je taman za Udineze... golman tipa Frej koji je dobar za osrednje klubove.
Link to comment
Dok bi Brkić verovatno postao opcija broj 1 u Udineseu.edit. Rasprodaće ceo tim, ako ovako nastave.
Nah, prodace ovu trojicu, uzeti gomilu para, a zamjene su vec spremne. Badu, Basta. Armero, vracaju se Cuadrado i Muriel, potpisali su i neke mlade Francuze i Brazilce... Ne plasim se za njih, a i bez ikakvih prodaja ulazak u CL bi im dosta zavisio od zrijeba.
Link to comment
Nah, prodace ovu trojicu, uzeti gomilu para, a zamjene su vec spremne. Badu, Basta. Armero, vracaju se Cuadrado i Muriel, potpisali su i neke mlade Francuze i Brazilce... Ne plasim se za njih, a i bez ikakvih prodaja ulazak u CL bi im dosta zavisio od zrijeba.
Nisam pričao o tome da neće nastaviti u istom ritmu (mada mi je CL narende sezone nerealna, mada kako ostali u Italiji posluju...), već sam konstatovao da su previše igrača prodali za ovaj deo prelaznog roka.Video sam šta su dovodili. Willians je odličan dugogodišnji standardni vezni igrač Flamenga, a ovog drugog Brazilca i Francuza ne znam. Mislim da bi morali da malo raskrče igrački kadar, jer sa pozajmljenima imaju preko 50 igrača u rosteru (što je već tradicija).Videćemo. Muriel, Brkić i Cuardado se vraćaju sa pozajmica kao legitimne opcije za ostanak u timu. Ima još par igača sa pozajmice iz Granade, ali ne znam im status. Očekujem od Torjea više.Benatia i Armero su zaslužili da unovče znanje, ali očigledno će ostati, jer su ova trojica sa starijim stažom.
Link to comment

Torjea su poslali u Granadu na pozajmicu. Taj Francuz je chini mi se neki Heurtaux, defanzivac iz Caena.Dok im ostaje Guidolin, ne brinem se. I naredne sezone ce neko tu iskociti, mozda Fabbrini konacno opravda velika ocekivanja, mogu opet biti u vrhu. Tesko da ce opet biti medju 3, i ove godine se poklopilo da su i ostali koji su se za to borili imali periode velike krize, tesko da ce josh jednom tako nesto da se desi.edit: Milan izgleda dovodi Acerbija na stoperu. Dobro pojacanje.Inace, nije vezano za neku konkretnu informaciju o transferima, a i vise je za topic o Serie A, ali - sto se broja igraca pod ugovorom tice, Genoa ih ima 105! :D

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Milan trazi 65M€ za Silvu :lol:Oni su skroz prolupali. Ne znaju sta da rade.Mislim da ce ih ovo dokrajciti :D

Thiago Silva's entourage reportedly want Milan to give Thiago Silva an annual salary of €7 million.
Trazi 2M€ manje nego u PSG ali 3M€ vise nego u Sto ima sada. Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...