Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Najnoviji sraf sektaske masine, Nick Powell, 17 godina iz Crewa, ofanzivni vezni. Vec neko vreme ga je jurilo par Prem ligasa.Golovi iz ove sezone:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jxBGmPUDG5Y

Edited by ducca
Link to comment

Izgleda da se Berlusconi predomislio, nakon brojnih apela i preklinjanja od strane navijaca, a i igraca i ljudi iz uprave, i da ipak ne zeli da proda Silvu.

Link to comment

Besmisleno je odbiti 50M za Silvu ako vec nisi u mogucnosti da pravis tim kakav ti se prohte. U ovoj sezoni, recimo, odsustvo Silve bi se Milanu jedva i projektovalo na rezultate, a nimalo na generalnu ocenu sezone. Za 50 miliona, sa druge strane, mogu da se kupe 3 ozbiljna igraca. Ziru i Podolski dakle u Arsenalu. Sta je sa Zervinjom? Kakva je to kupovina bila, mila majko.

Link to comment

pa ako imaju imalo mozga u milanu prodace ih za tih 76 miliona. neka sve ide u pm sa tolikim preplacivanjem. pa cak i uz prosecnu skauting sluzbu, za te pare mogu da dovedu 5 vrhunskih prospekta™, 2 proverena igraca iz najjacih liga i jos 2 vrhunska fudbalera, da ne kazem superstara™. :)

Edited by Psihodelija
Link to comment

Ako Zlatan vredi tek razliku izmedju Silvinih nominalnih 50 i 76, ja bih njega ipak zadrzao. Meni od kako je Drogba najavio da pali sve se javlja da ce on u PSG. Nije da bih voleo, ali mi nekako prirodno. Danasnje Batistute ne moraju cak u Katar i ine emirate.

Link to comment

Drogba je vec rekao da ide u kinu.Ulazak u top klubove evrope kosta i to je razlog ovakvog preplacivanja.edit: evo sada pisu da je Berluskoni pristao za 46M€. Ipak sacekajmo malo da vidimo sta ce reci cerka.

Edited by borris_
Link to comment
Najnoviji sraf sektaske masine, Nick Powell, 17 godina iz Crewa, ofanzivni vezni. Vec neko vreme ga je jurilo par Prem ligasa.Golovi iz ove sezone:http://www.youtube.c...d&v=jxBGmPUDG5Y
Ima potencijala, ocigledno. Elem, 6 miliona, ne znam sta da mislim, te pare za jangstera iz cetvrte tj. trece lige nije malo, ali opet...7 je dao za Bebea... Nadam se da je deda dobro "uradio domaci".
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...