Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Jbg, 50 miliona su ogromne pare, cak i za najboljeg defanzivca na svijetu. Bila bi fora da Milan svejedno ne dovede nikog, pa da im odbranu igraju Yepes i Mexes :D

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Steta, ostade Serie A bez josh jednog velikog igraca.
:( 50 je mnogo za štopera i ovo niko zdrav ne bi odbio, ali opet, liga je ostala bez još jednog jakog igrača. Koji će PSGu još jedan štoper?
Link to comment

Izgleda da potpisuje u utorak, izmedju 40 i 50M€ (vjerujem da je 50). Italijanima smo uzeli za godinu dana 7 igraca: Postore, Sirigu, Sisoko, Menez, Motta, Lavezzi i sada SilvaIma se moze se.PSG i grad Pariz su se dogovorili da klub ostane na Parku princeva. Iduce godine ce uraditi samo kozmeticko uljepsavanje za EP (promjena stolica i jos neke stvari koje ce kostati nekoliko desetina miliona eura.Poslije 2016. ce izgleda srusiti stadion da bi izgradili veci (jos nista nije sigurno ali katar zeli veci stadion).

Edited by borris_
Link to comment
Izgleda da potpisuje u utorak, izmedju 40 i 50M€ (vjerujem da je 50). Italijanima smo uzeli za godinu dana 7 igraca: Postore, Sirigu, Sisoko, Menez, Motta, Lavezzi i sada Silva
Nego, reci mi šta kažeš za Mottu?
Link to comment

Jako tvrd igrac koji lako dobija kartone. Meni se svidja jer do sada nismo imali takvog igraca.Izgleda da gubimo Nene-a, nisu mu produzili ugovor. Ocekivao sam ovo ali mi je zao.

Edited by borris_
Link to comment

Silva je vrhunski defanzivac, medju najboljima na svetu. Jedini razlog sto se vise nije eksponirao je sto je Milan slab zadnjih godina. Meni zao sto odlazi, dobijeni novac ce se naravno uloziti u neke iskusne stopere poput Materacija, Roberto Karlosa i slicne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...