Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ok je Felaini i meni, nego sam se nesvesno primio da će možda da potpišu i nešto zvučnije ovog leta. Izgleda i po tim glasinama, da će Rodžers dobiti ne baš neke preterane pare za transfere.Osim ako ne uspe da zavali nešto zamlata koje su se nakupile

Link to comment

Junior Hoilett izgleda prelazi u Mensengladbah. pre njega su doveli i najveceg talenta iz Svajcarske Granita Xhaku (kazu da je bolji od Shaqirija), pametno su utrosili pare uzete za Reusa.

Link to comment

Valja li taj Hoilett? Pominje se da bi i Luuk de Jong mogao u Gladbach.Kagawa i zvanicno u Unitedu. Bicu dovoljno hrabar, mozda i naivan, da kazem da ce ovo biti najbolji posao ovog ljeta.

Link to comment
Kagawa i zvanicno u Unitedu. Bicu dovoljno hrabar, mozda i naivan, da kazem da ce ovo biti najbolji posao ovog ljeta.
Ne samo što je odličan igrač, već i što je marketinški sjajan potez. Posle Parka, dovedu Kagawu i imaju opet ogromne prihode sa dalekog istoka. Sjajno!
Link to comment

Nadam se da će funkcionisati besprekorno :DSuper je i što inicijalno izgleda samo plaćaju 12 miliona, a ostatak kasnije, tako da se nadam da ima para bar za još jedno bitnije pojačanje.

Edited by MancMellow
Link to comment
Junior Hoilett izgleda prelazi u Mensengladbah. pre njega su doveli i najveceg talenta iz Svajcarske Granita Xhaku (kazu da je bolji od Shaqirija), pametno su utrosili pare uzete za Reusa.
nije bolji. drugi tip igraca, dosta trci, inteligentan, ima dobar pregled igre, nesto kao jugovic recimo.
Link to comment

Kul, bash fino. Nadam se da ce Gladbach uspjeti da udje u CL. Valjda dovedu i nekog da zamjeni Dantea.Juve ce izgleda da dovede i Asamoaha iz Udinesea, a vrlo moguce i Islu. Sta ce im tu Pogba, nije mi jasno, garant ce ga dati negdje na pozajmicu.

Link to comment

Za po pola od obojice :)Ako je tacno, apsolutno se uklapaju u Conteov fudbal, na vrijeme su kupljeni, nece biti umorni od Eura... Ogromna bi pojacanja bili za Juve

Link to comment

Nema spora da je to fenomenalna kupovina i da će Juve da krene da dominira Serijom A.Ček, opet taj coownewship. Iskren da budem to mi je jedno od većih zla u Serija A.

Link to comment

Who cares koja je forma ugovora, ako nije nista ilegalno. Vazno je gdje i kako igraju igraci, a ovo ostalo meni stvarno nije narocito bitno.Nego, sad se pojavila informacija da ce biti 30 miliona za obojicu, s tim sto ce pola platit sad, a pola za godinu dana. Plus Udinese dobija Pazienzu i Taidera. Udinese je car.Pogba i zvanicno u Juventusu. Kako imam osjecaj da ce zesce da fejluje, posle svog ovog hajpa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...