Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Jos nije potpisao iako ga najavljuju vec danima.Danas su u novinama pisali da se Zlatan raspitivao o zivotu u Parizu.
Da, stvarno, pitam se i ja kakav je život za bogataše u Parizu :lol:
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pogba valjda i definitivno u Juventusu. Kako imam osjecaj da ce se ispostaviti da nista ne zna.

Link to comment

Вест Хему наводно понуђено 3 милиона фунти да преузме уговор Џоија Бартона, а и скота лично. Није немогуће јер су га под контролом до сада успешно држали само Алардајс и Нолан у комбинацији. Мада, мислим да би у ту једначину ваљало убацити и кетамин.

Link to comment

Kujt u Fenerbahče za... 1 milion funti? Navodno neka klauzula za poslednju godinu ugovora :unsure: Mislim da su mogli da ga zadrže kao backup opciju da su hteli, ali im je bilo skupo pod tim ugovorom. Ovako će u Turskoj verovatno biti plaćen u istom rangu.

Link to comment

Nije tu toliko problem do ugovora koliko do njegove želje da igra. Ima 31 godinu, nije klinac i rano je da igrač takvog kvaliteta bude na klupi onoliko. Jebiga, meni je žao, baš žao.

Link to comment

Koliko onoliko? Igrao je on dosta čak i u prošloj jadnoj sezoni, a ko zna koliko bi igrao pod novim trenerom. (Plus nije baš neki Ronaldo pa da traži zagarantovan start u 90% utakmica, inače uzima loptu i ide kući.)Meni sve zvuči kao da su mu ponudili da produži ugovor sa manjom platom, jer eto kao nije više starter automatski kao kod Beniteza. On im se zahvalio i otišao tamo gde će biti plaćen kao starter. U prilog tome ide i ona izjava zašto se ne bi vratio u Holandiju.

Link to comment

Prvi put čujem da dolazi Felaini :lol: Doduše, ne bih se žalio :unsure: Ali kad se već prenose glasine, jedan kolega intenzivno agituje za De Jonga (Luuka) bar jedno 6 meseci. Dakle ništa <_<

Link to comment

Od kadasu dosli Katari u Pariz, nije prosao dan bez nove najave novog igraca. Danas se prica da Anceloti zeli da dovede Modrica.

Link to comment

Jel to čujem nepoverenje u vašem glasu prema žbunokosom bogu fudbala? :o Felaini je car, ko god da ga dovede napraviće odličan posao...mmw!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...