Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Valencia dovela Joaoa Pereiru iz Sportinga i Andresa Guardada iz Deportiva. Za ukupno 3.5 miliona. Odlican posao.

Link to comment

Hazard na kraju u Chelsea-u, jos nije potvrdjeno ali to bi bilo to, Roman odresio kesu za platu, Utd to nije mogao ispratiti, a Mancini mu nije mogao garantovati mesto u startnoj postavi pa je City navodno prvi otpao...

Link to comment

Pa City je prvi otpao zato što oni imaju tri takva igrača. A normalno da ne možemo da se takmičimo sa Romanom za transfer i za platu. Šta bi sa tim Kagawom? Ponudili smo 13 miliki funata, pa su odbili, ne vidim nešto kad će i da li će "pojačana" ponuda...

Link to comment

Gledao sam Hazarda jos pre tri godine na JNA, na utakmici Kupa Uefa Sevojno-Lil. Dao je gol manirom rasnog strelca, i secam se da sam tada (svedok mi bog, posto sam sam isao na utakmicu, niko drugi nije hteo da se cima) promrljao sebi u bradu - ovo je dobar igrac. I evo ga sada u Celskiju.

Link to comment
nego, kada stupa na snagu ona odredba o zabrani preplaćivanja? nikad?
Realno, mnogi igrači sa velikim i solidnim platama im odlaze ili su već otišli, tako da definitivno imaju prostora za bar jednu mega kupovinu. Doduše, sigurno će ih biti još...
Link to comment

Zorc [sD Borussije] kaze da su u pitanju samo detalji kod transfera Kagawe u Man Utd. Cijena 22 miliona. Otkad krece taj finansijski fer plej? Zar nije to od sledece sezone tek? Ionako je glupost..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...