Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

isla odlican ful bek. kakav zadnji vezni. ima solidnu tehniku, brz, spretan i solidan centarsut. sve cesce u udinma igra krilo. po meni odmah iza maikona u kalcu na toj poziciji.
Igra on ovu sezonu na sredini. Udineseu igraju trojica na sredini, on igra desnog centralnog veznog igraca uglavnom, a Basta igra po krilu, mada se dosta i mjenjaju tu. Ali da, ne igra zadnjeg veznog.Fiorentina dovela i El Hamdaouija iz Ajaxa. Valja li on cemu?
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Fiorentina dovela i El Hamdaouija iz Ajaxa. Valja li on cemu?
njega je jurio Espanjol. ovde pisali da je maltene gotova stvar. znaci, sad Zigic ima neke sanse, posto je marokanac bio prva opcija.
Link to comment
isla odlican ful bek. kakav zadnji vezni. ima solidnu tehniku, brz, spretan i solidan centarsut. sve cesce u udinma igra krilo. po meni odmah iza maikona u kalcu na toj poziciji.
i iza bastice angry.gif
Link to comment
Igra on ovu sezonu na sredini. Udineseu igraju trojica na sredini, on igra desnog centralnog veznog igraca uglavnom, a Basta igra po krilu, mada se dosta i mjenjaju tu. Ali da, ne igra zadnjeg veznog.
Pa dobro, ako igra centralnog veznog a u osnovi je bek, onda valjda ume i zadnjeg veznog da odigra... Bolje od Charlie Adama, mislim. Ali opet, gore od njega ne bih umeo ni ja.Ako je 10 miliona malo, koliko ceniš da bi moralo da se izdvoji? :unsure:
Link to comment
Pa dobro, ako igra centralnog veznog a u osnovi je bek, onda valjda ume i zadnjeg veznog da odigra... Bolje od Charlie Adama, mislim. Ali opet, gore od njega ne bih umeo ni ja.Ako je 10 miliona malo, koliko ceniš da bi moralo da se izdvoji? :unsure:
Pa jebi ga, Isla je jedan od najboljih igraca kluba koji je po kvalitetu blizak Liverpulu. Po meni je on pojacanje za apsolutno svaki tim na svetu. Mozda ga i daju, ali to bi bila glupost.
Link to comment
Pa dobro, ako igra centralnog veznog a u osnovi je bek, onda valjda ume i zadnjeg veznog da odigra... Bolje od Charlie Adama, mislim. Ali opet, gore od njega ne bih umeo ni ja.Ako je 10 miliona malo, koliko ceniš da bi moralo da se izdvoji? :unsure:
Kao sto rekoh, igra tog desnog veznog u centru [udinese igra sa 3-5-2, i u sustini on i Basta po toj strani igraju, mjenjaju pozicije isl. Ne vidim ga na zadnjem veznom, mada vjerovatno bi mogao i tu ako treba. Samo mislim da bi bila steta trositi ga tu. Cini mi se da je Udinese trazio nekome oko 20 miliona za njega. Do juna, ne bi me cudilo da josh i poraste to.Za nekih 15 minuta imas Juve - Udinese, pa ako te zanima imaces priliku da vidis kakav je. Mada nisam siguran hoce li biti odlozena tekma, nesto su pominjali da bi mogla biti, zbog mecave.
Link to comment
Luka Modrić bi vam legao kao budali šamar. (Zato se i nadam da neće doći.) Nikad mi ne bude jasno kad navijači razmišljaju u tom "ma ne, dobar je ali ne vredi baš tih para" stilu, kao da neko to uzima njima iz džepa. Kao da je za klub najbolje da gazde pritegnu kesu i ne potroše ništa.
Luka Modrić objektivno vredi 40 miliona kada se uzme u obzir kvalitet i koliko Unitedu treba BAŠ takav igrač. Ako mogu da dogovore 40 miliki neka ga dovode odmah. Baš sam obratio pažnju na njega poslednjih nekoliko utakmica. Čovek ima mnoge, odnosno većinu kvaliteta Paula Scholesa, ne zajebavam se.
Link to comment

Има још о скаузерском идиотлуку у данашњој штампи, биће да је јучерашњи пораз баш заболео. :D

Werner and owner John W Henry were so impressed by YouTube clips of the England international slotting balls into five wheelie bins from long range that they decided to make an offer to Villa for the left-footed midfielder. They later found out the video was doctored."There was some footage of Stewart where he was, from 30 yards away, kicking a football into five different trash cans and it was brilliant," said Werner."John and I said: 'Oh my God, this player is brilliant, we've got to figure out a way to make a deal with him'."It was only later that Werner and Henry realised the footage had been digitally enhanced as part of a campaign to boost season ticket sales at Villa.
Гуглујте "Stewart Downing Pin Point Accuracy" у јутјубу, линковање клипова ми из неког разлога не ради.
Link to comment

Meni ovo za Teveza neverovatno. Razumem da pokušavaju da utope Carrolla ali jebote, ako zauzvrat dobiješ igrača koji po stoti put odbija da igra u Engleskoj, štrajkuje da bi ga prodali negde južnije, i zajebava se na treningu - šta si uradio? Ništa. Kao da si pustio Carrolla da ode za džabe.

Maybe one day Carlos Tevez will be able to offer a semi‑plausible explanation about why he has come to think of Manchester City as some kind of five-star prison. But, until that time, he will have to forgive the rest of us for wondering whether anyone has ever sat him down and told him how it works in the real world.The answer, almost certainly, is that nobody has, judging by the latest startling remarks from Kia Joorabchian and the unshakable sense that not only do both men exist by the rules of a different universe but that there might be peace in Palestine before either one confesses to being responsible for their actions.
Link to comment
Meni ovo za Teveza neverovatno. Razumem da pokušavaju da utope Carrolla ali jebote, ako zauzvrat dobiješ igrača koji po stoti put odbija da igra u Engleskoj, štrajkuje da bi ga prodali negde južnije, i zajebava se na treningu - šta si uradio? Ništa. Kao da si pustio Carrolla da ode za džabe.
To stoji, ali možda kontaju da bi Tevez u Liverpoolu odradio momačku polusezonu pa bi ga prodali za 20-ak miliona u ljeto (dotad će ga već nostalgija spucati ohohoho). 20-ak miliona za Carrolla nema teorije da dobiju.Enivej, taj se transfer ionako neće desiti, a vi dobijate novog trenera u ljeto:
A source close to Mourinho told the Sunday Times that the coach had become exasperated by life at the club. "José is sick and tired of this situation at Madrid. It doesn't matter if he wins this season or not. It's not about the money. He's decided to come back to England and he will go in the summer."
Link to comment
Enivej, taj se transfer ionako neće desiti, a vi dobijate novog trenera u ljeto:
То и ја мислим. Ако наравно специјални оде из Реала. Само ми није јасно кога ће они онда да доведу, Гвардиолу? :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...