Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Jeste mnogo, ali je takav profil igrača prekopotreban Man Utd, a skoro u svakom roku padne tako neki idiotski transfer koji obara rekorde i sl. sr. Možda bi Sneijdera značajno manje platili, ali treba računati i na njegove redovne povrede.Luka Modrić bi vam legao kao budali šamar. (Zato se i nadam da neće doći.) Nikad mi ne bude jasno kad navijači razmišljaju u tom "ma ne, dobar je ali ne vredi baš tih para" stilu, kao da neko to uzima njima iz džepa. Kao da je za klub najbolje da gazde pritegnu kesu i ne potroše ništa.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Jeste mnogo, ali je takav profil igrača prekopotreban Man Utd, a skoro u svakom roku padne tako neki idiotski transfer koji obara rekorde i sl. sr. Možda bi Sneijdera značajno manje platili, ali treba računati i na njegove redovne povrede.Luka Modrić bi vam legao kao budali šamar. (Zato se i nadam da neće doći.) Nikad mi ne bude jasno kad navijači razmišljaju u tom "ma ne, dobar je ali ne vredi baš tih para" stilu, kao da neko to uzima njima iz džepa. Kao da je za klub najbolje da gazde pritegnu kesu i ne potroše ništa.
unlike Carroll case :P
Link to comment
unlike Carroll case :P
Meni je krivo što Carrollu ne ide, ali nije mi bilo krivo kad je doveden. Zašto bih žalio što je John Henry odobrio da se 75% od Torresovog transfera baci na zamenu, umesto da je dao 5% a sve ostalo strpao sebi u džep?Imali smo godinama unazad Benitezov sistem dovođenja po desetorice igrača od 2 miliona umesto jednog od dvadeset - nije se nešto pokazalo. Što se mene tiče ako imaju para, samo neka ih troše. (Preferably na kvalitetna pojačanja, naravno.)
Link to comment

Monaco je pre par nedelja preuzeo neki Rus Rybolovlev i vec je potrosio 10 mil evra za pojacanja. Najnovije je Subasic iz Hajduka, a pre njega bivsi Arsenalov omladinac Barazite iz becke Austrije, Wolf iz Werdera i Urugvajac Kagelmacher iz Beerchota.

Link to comment
Jecaćeš zbog Kerola sutra <_<
Krecemo, zagrevanje :P Apropo "transfera" Luke, nikad mi se on nije cinio kao kapacitet za neki veliki klub, ponovio sam to hiljadu puta i opet cu. Dobar je igrac, moze da bude koristan ali tesko da je igrac za velika dela i pravljenje razlike, i to u kontinuitetu, ne na mahove. OK ako neko hoce da baci 50 milki jebe mi se, ja da sam nekakav prezidente ne bih, ali eto iz nekog razloga nisam ( :cry: )
Link to comment
Krecemo, zagrevanje :P Apropo "transfera" Luke, nikad mi se on nije cinio kao kapacitet za neki veliki klub, ponovio sam to hiljadu puta i opet cu. Dobar je igrac, moze da bude koristan ali tesko da je igrac za velika dela i pravljenje razlike, i to u kontinuitetu, ne na mahove. OK ako neko hoce da baci 50 milki jebe mi se, ja da sam nekakav prezidente ne bih, ali eto iz nekog razloga nisam ( :cry: )
Unitedu, a i Cityju, bi jako dobro dosao neki igrac tog tipa, makar i loshiji od Modrica.
Link to comment

Maxi Lopez u Milanu. Nista od Teveza [to je, valjda, konacno, ali ko zna, ne bi me cudilo da se desi novi preokret u telenoveli]

Link to comment

Pojavila se neka (fejk) priča na netu da je Hazard potpisao za Arsenal. Elem, navodno je rekao da mu laska ponuda Chelsea, ali da bi radije igrao u klubu sa historijom poput Liverpoola ili Arsenala.Modrić je car, kao što odavno rekoh. Njegov jedini minus jest to što daje vrlo malo golova no u Unitedu ga ne bi Vidić trebao zbog toga sekirati se zbog toga ne bi trebali sekirati, ima ko davati golove.

Link to comment

isla odlican ful bek. kakav zadnji vezni. ima solidnu tehniku, brz, spretan i solidan centarsut. sve cesce u udinma igra krilo. po meni odmah iza maikona u kalcu na toj poziciji.

Link to comment
Pojavila se neka (fejk) priča na netu da je Hazard potpisao za Arsenal. Elem, navodno je rekao da mu laska ponuda Chelsea, ali da bi radije igrao u klubu sa historijom poput Liverpoola ili Arsenala.Modrić je car, kao što odavno rekoh. Njegov jedini minus jest to što daje vrlo malo golova no u Unitedu ga ne bi Vidić trebao zbog toga sekirati se zbog toga ne bi trebali sekirati, ima ko davati golove.
Pojavila se prica i da je zainteresovan da radi sa Ancelotiem.
« Pour l’instant, je suis à Lille. Bien sûr, le PSG est un grand club, et un nom comme Ancelotti, ça donne envie. On verra plus tard », a-t-il rétorqué.
Novine (le parisien) pisu da je PSG spreman da plati 45M€ i da ga preuzme tek na ljeto. Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...