Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Enivej, čini se da je Arsenal za ljeto dogovorio napadača Anderlechta Matiasa Suareza, fantasy-čudo iz Evropske lige. Poznavaoci Jupilera, valja li mali?
Ja ga nedovoljno gledao, nekako mi fizicki nije za Englesku, ali dobro, u Arsenalu nema muskulatornih frikova.Dao je neke atraktivne golove. Mislim da je jedan i protiv Dinama.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Поштоване колеге гробарони, да ли међу вама икога ко може да ми потврди да Аврам Грант, легенда Милвола, преговара са ФК Партизан?(MailOnline)Jao, како бих волео да се ово догоди! :lol:

Link to comment

Svako ima svoje izvore, fr izvor kaze ovo:Milan se nije dogovorio sa MC oko Teveza i blokirao Pato-a (koji je navodno vec bio pristao da dodje).Uglavnom je za sada sve blokirano.Wait and see...

Link to comment
a da tevez jednostavno predje u psg?
Koliko sam ja shvatio Tevez je htio ici samo u u Milano. Vlasnici PSG-a i MC su se kao vec bili dogovorili oko njega ali Tevez nije pristao.
Link to comment
jbt, tevez voli modu inace osim ova dva transfera, dosta miran transfer prozor ove godine.
Prošle godine su Carroll, Suarez i Torres potpisali 31.januara, s tim da uspješnost tih igrača i nije ohrabrujuća (uz izuzetak Suareza) za januarske kupovine. Neki će tvrditi pazar, neki će morati voditi računa o domino-efektu (kao što je ovaj primjer sa Tevezom i Patom), neki će htjeti promijeniti klub i naći neki u kojem će igrati zbog EP.Hrvatski mediji dosta govore o transferu Jelavića u QPR.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...