Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pa dobro, ovako na pamet, to moze da izgleda tacno. Cinjenica je, ipak, da Pato nije pokazao onoliko koliko se ocekivalo [imao je nekoliko povreda, a prije svega nikad nije imao bash konstantnu formu. Realno gledano, Tevez je bolji igrac, josh uvijek. A najvaznije od svega je vjerovatno to da je Pato zelio da ode. Koja je svrha zadrzavanja nekog ko navodno nije zadovoljan svojim statusom?Uz to, nisu ih dali bash u zamjenu, Milan ce, sto se novca tice, dobro proci. A 27 je sve samo ne puno, stavise tu je igrac na vrhuncu, moze komotno 5 odlicnih sezona da odigra.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

To da je Pato zeleo da ode sam propustio? Ne secam se da je to govorio, u zadnje vreme se po novinama vuku price gde on kaze da ostaje u Milanu (mada to bude uvek pri svim velikim transferima), plus, covek je valjda u vezi sa Berluskonijevom cerkom?Istina je da nije pokazao ono sto se ocekivalo jos uvek, ali meni se cini da njemu treba samo jedna dobra sezona da eksplodira, a kad se to desi bice belaja...kakav Tevez kakvi bakraci,

Link to comment

Teвез ће следећи пут да проведе 5 година на једном месту када рикне, па га сахране. А и тада ће вероватно да почне да се вампири па ће морати Киа да га екскумира™ и проследи даље.

Edited by Праслин
Link to comment
To da je Pato zeleo da ode sam propustio? Ne secam se da je to govorio, u zadnje vreme se po novinama vuku price gde on kaze da ostaje u Milanu (mada to bude uvek pri svim velikim transferima), plus, covek je valjda u vezi sa Berluskonijevom cerkom?Istina je da nije pokazao ono sto se ocekivalo jos uvek, ali meni se cini da njemu treba samo jedna dobra sezona da eksplodira, a kad se to desi bice belaja...kakav Tevez kakvi bakraci,
Ma, ko zna sta je tu tacno, ali ima vec jedno vrijeme kako prica da, otprilike, nije u dobrim odnosima sa Allegrijem. Sumnjam da bi se Milan tako lako odrekao njega da nije bilo nesto tu, u najmanju ruku je nezadovoljan sto nije stalno u prvih 11.
Teвез ће следећи пут да проведе 5 година на једном месту када рикне, па га сахране. А и тада ће вероватно да почне да се вампири па ће морати Киа да га екскумира™ и проследи даље.
Moguce, ali s obzirom da ga dovode za ne bash ogromne pare [poredeci sa nekim drugim transferima], i da odigra sezonu-dvije onako kako zna, isplatice im se. Jedino sto mi je tu nejasno zasto Milan to sve radi sada, kad Tevez ne moze igrati CL. Vjerovatno da bi izbjegli da ga Inter uzme, sta li...Takodje, uz duzno postovanje PSGu koji ce sigurno biti sve jaci i jaci, i biti vazan faktor u CL narednih godina - ovo je prije svega za Pata korak nazad. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

To o koraku nazad bas htedoh da napisem.Meni je Pato razocarenje. Mislio sam da ce uveliko da bude kandidat za igraca godine i slicno. Danasnji kvaliteti njega i Teveza su gotovo neuporedivi. Mozda poludi, ali ja vec debelo sumnjam u to.

Link to comment

A za koje pare Milan dovodi Teveza? Citao sam da su nudili 24mil eur, a da je Siti to odbio. To nisu male pare, jbt, Ibru su platili manje, covek im je sad 86% tima.PSG sa Patom, Kakom, Pastoreom moze biti sexy ekipa. Mada treba dosta vise od samo toga za veliki rezultat.edit: ja rekoh vec gore, mislim da Pato ima potencijala da bude bolji igrac od Teveza. Pitanje je samo oce li ispuniti to.

Edited by goofs
Link to comment
Danasnji kvaliteti njega i Teveza jesu neuporedivi. Jedan uopste ne igra i stalno je u svadji sa upravom a drugi barem igra ponekad ali je cesto povrijedjen.
Dobro, oprosti. Ne das na junake svojih transfer rumours-a.
Link to comment
Danasnji kvaliteti njega i Teveza jesu neuporedivi. Jedan uopste ne igra i stalno je u svadji sa upravom a drugi barem igra ponekad ali je cesto povrijedjen.
Pa dobro, Tevez je igrao redovno do prije koliko, 3 mjeseca? Mislim, ne kazem da je idealno, ali i sam Pato je imao tolike pauze.Tevezu ce trebati vremena da udje u formu, ali ako uzimamo nekakav hipoteticki prosjek njihove forme zadnjih par sezona, Tevez je daleko ispred.Sto ne znaci da ce tako biti i za godinu dana, naravno. Pato ce u Parizu imati tu prednost sto ce biti kod trenera koji ga izuzetno cijeni i kojeg on cijeni, a i Leonardo je tu - on ga je i doveo u Milan svojevremeno.Navodno je Pato odbio da ide u PSG?! Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Tevez je prošle sezone podijelio naslov najboljeg strijelca sa Berbatovom. Kad je u top-formi, biram njega ispred Pata.Enivej, čini se da je Arsenal za ljeto dogovorio napadača Anderlechta Matiasa Suareza, fantasy-čudo iz Evropske lige. Poznavaoci Jupilera, valja li mali?

Link to comment
Milan et PSG d'accord pour Pato !Le PSG et l'AC Milan ont trouvé un accord à hauteur de 35 millions (28+7 de bonus) pour le transfert de l'attaquant brésilien Alexandre Pato (22 ans) qui doit signer pour trois ans et demi. Pato et Ancelotti ont gardé des liens forts.(EQ)Le club parisien et l'AC Milan ont trouvé un accord pour le transfert d'Alexandre Pato (22 ans) sur la base d'un montant de 35 millions d'euros (28 immédiatement et 7 de bonus), ont annoncé des sources proches du PSG et de son propriétaire QSI à l'AFP. L'attaquant international brésilien, sous contrat jusqu'en 2014 en Lombardie, aurait lui aussi donné son aval pour rejoindre le leader de Ligue 1 pour une durée de trois ans et demi, contre un salaire annuel estimé entre 6 et 7 millions d'euros.Actuellement à Milan, l'agent du joueur serait attendu dans les prochaines heures à Paris pour venir régler les derniers détails du dossier. « Les choses avancent, a reconnu pour sa part le directeur sportif du PSG Leonardo en marge de la conférence de presse de présentation du défenseur Maxwell. Il y a des possibilités, mais il n'y a pas d'accord. On va voir, on a du temps, il n'y aura rien demain (vendredi), ça c'est sûr.»60 réalisations en 138 matches avec le Milan A 22 ans, l'ancien prodige de l'Internacional Porto Alegre a porté le maillot brésilien à 18 reprises (six buts). Auteur de 60 réalisations en 138 matches avec le Milan qui l'avait acheté 22 millions d'euros en 2007, l'attaquant auriverde jouait moins depuis quelques semaines en raison de blessures, de la concurrence (Robinho, Ibrahimovic, Cassano) mais aussi de relations assez tendues avec son coach, Max Allegri. Après Maxwell, Alexandre Pato est la deuxième recrue du mercato d'hiver. Carlo Ancelotti a réussi avec lui son premier gros coup sur le marché des transferts. - Rédaction.
EquipeMilan i PSG su se dogovorili a igrac je navodno pristao ( a ko ne bi za platu od 6-7M€).Menadzer igraca dolazi u Pariz na pregovore.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...