Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

to jeste, a i otkacio je ove sa vecim ugovorima, ipa barton, nolan...videcemo sta ce biti, nije iskljuceno ni da ce ostati. u svakom slucaju, ba je ispo bas pametan sa tom klauzulom.

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ne vredi, nije mi jasno kojim je pregovaračkim potencijalom Demba izborio release clause of 5-7 miliona. Nije kao da su se za njega otimali svi klubovi u ligi kad je odlazio iz WHU.Ako stvarno napusti Newcastle sad u sred sezone zbog 20% veće plate, pa onda navede "manjak ambicija" i "veličinu kluba" kao razloge, najiskrenije mu želim da prođe kao Torres. Ili Carroll <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ни ја не верујем да ће прећи, али мислим да ће избоксовати много бољи уговор. Његов агент је цар. Цар.

Link to comment
Ne vredi, nije mi jasno kojim je pregovaračkim potencijalom Demba izborio release clause of 5-7 miliona. Nije kao da su se za njega otimali svi klubovi u ligi kad je odlazio iz Tottenhama.
Vijesti iz budućnosti? :huh: Elem, možda si baš nabasao na pravu stvar - nije baš da su se za njega otimali svi klubovi.
Link to comment

u sunkama 7 golova na 12 utakmica, tesko da nije imao osnovu za pregovore, pogotovo ako newcastle nije hteo da se otvori za platu. inace, decko je (uz kratak izlet u watford) do 21 god tavorio po francuskim semi-pro ligama.

Link to comment

Neku noc na Domenica Sportiva par novinara rekose da su sigurni da ce, ukoliko se ne desi neki preokret i uprava Rome ne uspije da ga ubjedi da potpise novi ugovor, De Rossi ce u Man City.

Link to comment

PSG povecao ponudu za Pato-a sa 22M€ na 28M€ a usput zeli da dovede Maxwell-a iz Barcelone.Pato ce sigurno doci jer Milanu trebaju pare da dovede Tevez-a.Neki kazu da ce doci i Leandro Damião iz Porto Alegre-a.

Edited by borris_
Link to comment

I ja mislim da ce na kraju Pato otici u PSG, samo sto mislim da ga nece Milan dati ni za 28.A dovesce moguce i Teveza [ako prije toga ne ode u Inter] i Maxi Lopeza. Danas im vjerovatno potpisuje Mesbah iz Leccea.U manje spekakularnim vijestima, Mascara presao u Novaru [sto znaci da Lavezzi sigurno ne ide nigdje, makar do ljeta], Palermo i Chievo razmjenili Bacinovici i Rigonija, Romizzi iz Fiorentine [mladi repstativac] presao u Cagliari, Silva u Bocu Juniors, Juventus valjda konacno doveo Caceresa. Reyes se vratio josh prosle nedelje u Sevilju, i dao gol za vikend, ali mislim da to nismo pominjali.

Link to comment
Neku noc na Domenica Sportiva par novinara rekose da su sigurni da ce, ukoliko se ne desi neki preokret i uprava Rome ne uspije da ga ubjedi da potpise novi ugovor, De Rossi ce u Man City.
U kako bi Sitiju leg'o De Rosi. Sasvim moguce da je to Taj Transfer Koji Je Falio.
Link to comment
U kako bi Sitiju leg'o De Rosi. Sasvim moguce da je to Taj Transfer Koji Je Falio.
lego bi mu negokako. odvratna faca ide u klub po svojoj meri. ne da mu je maticni bio mnogo simpaticniji.
Link to comment

Jes, nije to kao u Unitedu, gdje su sve sami fini momci, intelektualci i to.De Rossi bi vjerovatno vise valjao Unitedu, ali sumnjam da oni mogu da mu ponude koliko City. A da bi im legao, bi. Opasno bi se priblizili Realu i Barci po kvalitetu.

kako se maskara raspao u poslednje dve sezone. a bio je bas dobar u kataniji..
Prosto nije imao prostora u Napoliju. Jedan od onih majstora koji su ipak za male klubove. Novara mi je posle ovog transfera postala dosta simpaticnija :) Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...