Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Korisno za ove sajtove je znati i da je goal.com negde u rangu sportala po tacnosti i verodostojnosti informacija koje prenose :lol:, znam da je na par relevantnijih navijackih sajtova ( stranih ) zabranjeno postovanje vesti koje poticu sa ovog portala ili ga navode kao izvor.Naravno ovo sve ne znaci da Veselin stvarno nije krenuo put sekte.

Link to comment

Cinjenica je da umeju da budu bombasticni, ali u domenu spekulacija "ovaj ce tamo/ovaj vamo", ali za potvrdu transfera ili agreeing termsa obicno cekaju dok nemaju pouzdan info, ipak nece ni oni da potpuno ukaljaju reputaciju. Mada meni je Mirror malo sigurniji kad je Utd u pitanju, krtica je dosta pouzdana. Jos juce su oni javili da je prase vec na raznju po pitanju ovog dila. NZogbia za 9 milki u Villi dok Keni blista zbog Downinga (meni je to za :isuse: ipak).

Link to comment
NZogbia za 9 milki u Villi dok Keni blista zbog Downinga (meni je to za :isuse: ipak).
ovo je posao dosadasnjeg prelaznog roka... za razliku od Liverpuldjana koji su spucali 75 mil funti na Carrolla, Hendersona i Downinga... od kojih mi je najveca misterija ovaj u sredini...
Link to comment
Top three successful crosses from open play last season in the PL: Baines 67, Nani 52, Downing 51.Downing EPL 2010/11 Pass completion - 69% Goals Assists - 7 Goals - 7Downing - Over the past 3 seasons Opta stats say he has whipped in 135 successful crosses - more than ANY other player in the leagueOpta stats: Downing, Adam and Henderson created 239 goal scoring chances last season – 56% of what the entire Liverpool team did in 2010/11Umm,according the stats,only 4 players have created more chances than Downing since 2004,they are Giggs,Fabregas,Gerrard and LampardStats:Downing v Nzogbia 10/11 | Goal asissts 7-5,Chances created 77-67,Total passes 1874-1150, Accurate passes 1291-827Downing recontrolled a miscontrolled pass 237 times, 24% more than any other player last season.
Ovo sam pokupio sa Twittera, jeste da je statistika kurva, ali ipak govori nešto.Boldovano pogotovo, a to je Liverpulu potrebno više od svega, kreativnost i ideje.
Link to comment

Jel Liverpulu neko zabranio da dovodi neengleske igrače? :blink: Za 75 miliona funti su mogli popuniti pola tima odličnim/veoma dobrim igračima kojima cena nije automatski duplirana zbog posedovanja babinog pasoša.

Link to comment
Ovo sam pokupio sa Twittera, jeste da je statistika kurva, ali ipak govori nešto.Boldovano pogotovo, a to je Liverpulu potrebno više od svega, kreativnost i ideje.
Ima tu još jedna stvar - ipak je teže doći do prostora za kreaciju šanse u Blackpoolu ili Aston Villi nego u Liverpoolu. Still, i dalje stoji da su dovedeni igrači preplaćeni isključivo na osnovu kukavnog britanstva.
Link to comment
Ima tu još jedna stvar - ipak je teže doći do prostora za kreaciju šanse u Blackpoolu ili Aston Villi nego u Liverpoolu.
Zavisi, obično i Blackpool i Sunderland i Aston Villa dobiju svi po jednu loptu, a ceo Liverpool umesto tri - samo jednu.Ne znam što svi kukaju oko preplaćenosti, kao da iznose neki posebno jezgrovit insight, ili kao da im se za te transfere uzima preko poreza. Mene boli uvo koliko su ih platili, ako se dobro pokažu - vredelo je. Ako razočaraju, ništa mi ne bi bilo lakše da su za džabe došli (kao npr. Joe Cole).A kad smo kod Joe Colea, evo šta radi čovek sa kojim je zamenio mesto:http://www.youtube.com/watch?v=JHdvPktVnu0:Hail:
Link to comment

aj malo da ozivimo topicWesley Sneijder’s glamorous wife Yolanthe could hold the key to breakingthe deadlock in his proposed £35million move to Manchester United as the couple have already appointed an agency to work on commercial deals in the English speaking world.Read more: http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2015556/Wesley-Sneijders-wife-key-35m-Manchester-United-move.html#ixzz1SOVnSwd3

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...