Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

ja reko' neki igrac potpisuje za inter ili milan. ko mi je kriv kad ne znam poimenicno clanove uprave uniteda :P
Jbg, mislio sam da je to vise manje opste poznato. Sorry. Elem, direktortm Man Utd je u pitanju. Edited by ducca
Link to comment
Jbg, mislio sam da je to vise manje opste poznato. Sorry. Elem, direktortm Man Utd je u pitanju.
a sto si ti u bedaku zbog njegovog odlaska u milano?
Link to comment

Smor, za te pare su mogli N'Zogbiju da dobiju, a on će sad baš u Villu. <_<... nek' se naigra Downing i da mnogo puta uđe kao izmena Suarezu na WF.

Link to comment

dzizs, 20 miliona :isuse:al dobro, tako je kako je. sto se sneijdera tice, italijanski sajtovi pisu da ovaj iz manchestera uopste i nije bio u milanu, nego u cirihu na nekakvom sastanku uefa, te da nije ni bilo pregovora oko sneijdera.

Link to comment

Još kad bi Suarez nekad i zaigrao na WF... Dalglish forsira 4-4-2 po svaku cenu. A za te pare su mogli dva i po N'Zogbije da dobiju, ili jednog Juana Matu, ali pasoš kraljice majke je pasoš kraljice majke.Nedolazak Sneijdera na Old Trafford bi meni lično bio najbolja vest ovog prelaznog roka. Jedan od omiljenih mi igrača da napravi tako nepromišljen potez...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
dzizs, 20 miliona :isuse:al dobro, tako je kako je. sto se sneijdera tice, italijanski sajtovi pisu da ovaj iz manchestera uopste i nije bio u milanu, nego u cirihu na nekakvom sastanku uefa, te da nije ni bilo pregovora oko sneijdera.
Ma jebe lud zbunjenog, elem jutros navodno pisalo da je dogovoreno sve, 190 hiljada paundsa nedeljna plata... Ko ce ga znati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...