Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

ne verujem da postoji ni promil sansi da lacio udje u 3 ekipe... ali cuda se desavaju.
Milan i Inter su jači, mada je enigma na šta će ličiti oba kluba iduće sezone. Roma će imati olakotnu okolnost neigranja u Ligi prvaka no igrački mi ne djeluju ništa jači od Lazija (usprkos sve tri pobjede prošle sezone), Napoli ima dodatno pojačan tim, ali će zato Udinese - uz sve čarolije tamošnjeg menadžmenta :Hail: - biti slabiji. Juventus će teško imati onako lošu sezonu (a i prošle sezone su uzeli svih 6 bodova protiv Lazija).
Link to comment

Ne znam, Lazio je na papiru bio dosta aktivan i doveo je kvantitet ali neki kvalitet presudan za bolji plasman od prosle sezone ja jednostavno ne vidim. Od Konka i Lulica iskreno ne znam sta ocekivati, nisam ih bas gledao. Stankevicijus je stara moneta za potkusurivanje, promenio x klubova, pozajmljivan, placen milion, sta reci... Djibril odavno nije ni senka nekadasnjeg sebe a isto se moze reci i za Klosea. Obadva donose iskustvo ali ne verujem i neki ogroman motiv za dokazivanje (jedino ako Klose ne resi da po svaku cenu ide na Euro pa krene da reseta, ali realniji mi je scenario da ga na zimu vec vidim pozajmljenog u neki Stuttgart ili Werder <_< ). Dovodjenje Marchetija da bude rezerva nema previse smisla i sve su indicije da ce Muslera, zlatna koka Lotita, biti prodat. Dovodjenje Klosea i Cissea (pominje se zadnjih dana Affelay) nagovestava i bye za Zarate tako da ce Lotito itekako izaci dobar iz ovog leta, ima od ovih dvojice samo da uzme 20 milki a navijacima, koji su vec odavno ocajni i zadovoljavaju se bilo kakvim "imenom", je do sada lepo zamazao oci i moze mirno cekati Septembar. Ipak ne verujem da ce rezultati biti onakvi kakve optimisti ocekuju. Naprotiv... <_<

Link to comment

jes, zaboravih da ove godine samo 3 ekipe idu u CL. bice zajebano, ali nije nemoguce. solidna su pojacanja [stankevicius je skroz dobar igrac], ali da, nisu to neka spektakularna pojacanja na nivou onih koje najjace ekipe dovode. no, ima tu dobrih igraca vec u laciju. zavisi sta ce biti sa zarateom, ako ostane i bude onakav kakav je bio prije 2 godine, uz hernanesa, to je opasan tim.a marchetti je doveden da bude prvi golman, muslera je valjda otisao u galatasaray?

Link to comment

jesi siguran? meni se cini da su rekli da je to gotovo, muslera u galatu, cana u lazio...inace, kad smo kod galatasaraya, hoce da dovedu cambiassa i milita. sumnjam da ce im inter dati cambiassa, ali mozda milita i uspiju da dovedu [iako ga gasperini dosta cijeni]

Link to comment

Wiki kaze da je jos igrac Lacija, mada s obzirom da je vec nedeljama sa repkom preko pola sveta, verovatno je sve zamrznuto do povratka u Evropu...

Link to comment

izgleda da je roma odustala od stekelenburga, i da ce dovesti kamenija [ili kamenog :D ] iz espanyola. jedan od najzabavnijih golmana :)

Link to comment
izgleda da je roma odustala od stekelenburga, i da ce dovesti kamenija [ili kamenog :D ] iz espanyola. jedan od najzabavnijih golmana :)
ja volim da kazem kamenog -_-
Link to comment

Kieron Dyer potpisao za QPR... njihov fizioterapeut je garantovano lonely & bored... treba mu drustvo u ordinaciji...da, i Jay Bothroyd je presao na Loftus Road...

Edited by Sundance Kid
Link to comment

ja reko' neki igrac potpisuje za inter ili milan. ko mi je kriv kad ne znam poimenicno clanove uprave uniteda :P

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...