Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Kakva je to priča o razmjeni Nani-Sneijder? To liči na glupe Interove transfere iz prošlosti (kad su Milanu poklonili Seedorfa i Pirla za igrače tipa Coco, Guly... :isuse:).

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

ako se ne varam, pirla su dali za drazena brncica :lol:sumnjam da ce inter dati sneijdera tako, vjerujem da ce traziti samo pare [ako ga uopste i daju]

Link to comment

nije stvar u tome da li bi dobro dosao interu [a nisam siguran da bi, s obzirom na to da bi gasperini sigurno radije nekog krilnog spica nego nanija, koji, cini mi se, nije bash za tako ofanzivnu ulogu], vec inter hoce da dobije sto vise para da bi mogao da doveo pastorea i/ili teveza

Link to comment

Koliko se sjećam, transfer je obuhvatao odlazak Coca, Gulyja i još nekog u Inter dočim je Milan dobio Pirla, Seedorfa i Šimića. Fora je bila u tome što je Coco trebao zakrpati Interovu rupu na lijevom boku, a na kraju je Milan dobio stubove veznog reda koji su ga pretvorili u najzajebaniji tim u Ligi prvaka prošle decenije.

Edited by ArleKino
Link to comment
... a Seedorf je bio trampa za Cocoa, a deo paketa ja valjda bio i Ümit Davala. :lol:
cini mi se da je bio helveg... u oba slucaja samoubistvo.
Link to comment

Ajoj, da, i Helveg je bio u Interu. :isuse: Doduše, ko nije tih godina? Dovoljno je vidjeti strijelce u Superkupu protiv Lazija 2000.godine (4:3 za Lazio) - golove za Inter su dali Farinos, Vampeta i Robbie Keane, sve same legende kluba.Inače, Zaratea hoće Anži ili Zarate Kid prodaje Lotitu obrnutu "Vidićevu ženu" (Zarate bi išao jer je ponuda Rusa očito basnoslovna, a on je već zbog slične ponude igrao u Kataru, no njegova žena bi radije ostala u Rimu).

Link to comment

za pirla je dosao brncic. ne znam da li je bio josh neko ukljucen, ili je milan dao i par miliona. mada, tih godina su pravili i one neke fejk razmjene, da zajebu porez.uglavnom, sjecam se da su mnogi bili ukljuceni u sve to, pirlo, seedorf, brncic, guly, brocchi, domoraud, simic...

Link to comment

Biti realan i zaboraviti titulu (cujem bilo je i takvih najava) a i LS je mislim u domenu fantazije. 5. ili 6. mesto bi bilo realno, ali svasta je moguce, ni borba za opstanak me ne bi iznenadila :unsure: U Evropi po tradiciji kita.

Link to comment

sasim se solidno pojacao lazio. mogu do lige sampiona, s obzirom da svake godine neka od jacih ekipa razocara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...