Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Kad smo vec kod tih wonder klinaca, sta bi sa onim malim Nikonom sto je kao bio nezapamceni talenat, busio ostale klince po 10 golova na mecu, secam se da mu je valjda stariji burazer bio personalni trener i te fore...? Vrteo se pre 10ak dina po TV-u non stop, kapiram da je do sada trebao postati igracnko mudo valjda :unsure:

Link to comment

Nije baš desetak godina već pre jedno pet, on sada ima 18. Znam da je debitovao za neku od mlađih selekcija Srbije, a mislim da je u FK Austriji iz Beča.

Link to comment

Iskopah - tacno sad je 18 dina i potpisao je profi ugovor sa izvesnim austrijskim prvoligasem Wiener Neustadt, sto ne obecava previse. Gledam snimka na YT i momak i dalje razvaljuje u svojoj generaciji, siba levom i desnom ne pita, trough ball ima kao trougao+L1. Sad da ne fantaziram ali jebo mater ako ne bi bar u ovoj nasoj nesreci od lige objasnio mnogima. (Adzicu reagujtm)http://www.youtube.com/watch?v=MP86nnUUdeUA ni hip hop karijeru ne treba zanemaritihttp://www.youtube.com/watch?v=_M8X16Y_bMI

Link to comment

Prihvacena Citijeva ponuda od 22 meleona Nasrija. Wenger jos zivi u filmu u kom mu je Utd glavni takmac za titulu pa daje Nasrija neozbiljnom Citiju...A LS sledece sezone sve dalje i dalje.

Link to comment

A u kom to svetu bi trebalo da ga da Man Utd za manje pare? City baš briga, dobili su skromnih 400 miliona funti za ime novog stadiona (Etihad Airways), sad im ni Platinijeva pravila ne mogu ništa.

Link to comment

siti je u prethodnim transfer rokovima prvo sistematski ocerupao vilu i everton, koji su im tada bili konkurenti u borbi za evropu. sad su presli na arsenal (tottenham se jos koprca) a ozbiljne ponude se tek ocekuju, kad iduce godine krenu da razmontiravaju timove celziju i junajtedu. barca ostaje za sam kraj, ako se do tad Mansour bin Zayed Al Nahyan ne smori...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...